Jump to content

Czy jest taki moduł ? Odliczanie zamknięcia wpisu .


Recommended Posts

Witam,zastanawiam się czy istnieje taki moduł który powodował by odliczanie czasu od momentu zamieszczenia wpisu do czasu(dni) ktore by sie wskazało.

 

W skrócie , wrzucam wpis oczywiście przypisany do danej kategorii i jest w nim jakies tam info  i czas pozostały do zamknięcia danego wpisu( ile dni do końca) oraz data kiedy będzie ten koniec. 

 

Oraz moduł który by podliczał te wpisy na zasadzie

a) mamy tyle i tyle wspisów

B) dzis kończy się tyle i tyle  

 

 

Oraz jeżeli nie istnieje , bo wątpię ( szukałem dużo) to czy znajdzie się specjalista który by mógł napisać taki moduł ?

 

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Witaj, dziekuje za zainteresowanie. Ma to być strona www postawiona na PS , Miesza mi się  worpress z presta . Dokładnie chodzi o produkt nie wpis.  Z tym że to nie będzie skle,p a sama funkcjonalność sklepu będzie wykorzystywana poza opcją kup. Tak więc wrzucam produkt ( dla mnie to będzie wpis ,z jakimis tam informacjami ) i chciałbym nadawać ile czasu dany produkt ma być widoczny . Jak pisałem z opcją że będzie wyświetlane ile czasu pozostało oraz jakiś moduł który będzie podliczał wszystkie produkty oraz ile produktów konczy się danego dnia itd. 

 

Jeśli nie zrozumiale to postaram się inaczej ale mam nadzieję że zrozumiesz.

Link to comment
Share on other sites

Generalnie moduł odliczający jest, z tym że działa on na zasadzie obniżki cenowej, odlicza czas do końca promocji, w trybie katalogu chyba się nie sprawdzi choć można przetestować.

 

Wydaje mi się ze do tego będziesz potrzebował dedykowanego rozwiązania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...