Jump to content

Logowanie


Recommended Posts

Witam,

 

Jestem totalnym świeżakiem prestashop, jest osoba która wdrożyła mój sklep, ale aktualnie jest niedostępna, chciałem poradzić sobie sam, ale utknąłem. Mój problem to dodanie możliwości logowania i zakładania konta, najlepiej obok pola wyboru języka. Doczytałem już że odpowiedzialny za to jest moduł "Blok info o użytkowniku" jednak po włączeniu tego bloku nic się nie pojawia. Gdzie powinien być zaczepiony ten moduł ? Ze względu na to, że opcja sklepu była wyłączona na początku logowanie też było wyłączone. Teraz jednak strona ma działać jako katalog w którym zarejestrowany użytkownik będzie mógł zobaczyć ceny. (z grupami klientów i właściwym podawaniem cen dla grup już sobie poradzę) 

 

Prawdopodobnie to jakieś głupstwo, może coś w innych ustawieniach. Proszę o pomoc. 

 

www.karendzieci.pl

 

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem kilka razy włączać i wyłączać odinstalować i instalować nie wiem jednak skąd pobrać paczkę z tym modułem, żeby go usunąć z serwera i zainstalować ponownie, nie wiem czy funkcjonuje jako osobny moduł. Zauważyłem, że podobny problem istnieje z modułem konwersji waluty który chyba też powinien pojawić się w okolicach pola zmiany języka. 

 

Czy wpływ na to może mieć długa grafika logo? Napis "producent odzieży dziecięcej" też jest na grafice. 

Link to comment
Share on other sites

Moduł jest zaczepiony w:

 

displayHeader

 

displayNav

 

displayTop

 

Też mnie dziwi, że nie pojawia się w kodzie, niestety nie da się go zawiesić nigdzie indziej (chyba że o czymś nie wiem), ponadto mam 270 zmienionych lub brakujących plików na serwerze. Chyba muszę poczekać na osobę która wdrażała sklep. Jak się dowiem o co chodziło to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...