Jump to content

Zainstalowane i niezainstalowane moduły

Recommended Posts

Witam koledzy. Jestem nowym użytkownikiem Prestashop i napotkałem swój pierwszy problem. Pobrałem od strony producenta moduł Płatności24. Wrzuciłem go do odpowiedniego folderu n FTP. Teraz zabrałem się do zainstalowania go. Tutaj pojawia się problem bo system nie pokazuje mi nie zainstalowanych modułów. Kiedy wybieram z sekcji filtrowania "zainstalowane i niezainstalowane" i strona się odświeża, pojawiają mi się tylko te zainstalowane. Za każdym razem wygląda to tak:

Bez_tytu_u.jpg

Czy możecie mi jakoś pomóc? Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Używam Google Chrome, ale na IE jest tak samo.

Dodam tylko, że próbowałem dołożyć linię w config/config.inc.php

ini_set('memory_limit','128M');

Nie pomogło :P. Pozdrawiam!

Dwa prozaiczne pytania - wypakowałeś moduł na serwerze czy wrzuciłeś .zip i zostawiłeś? Jesteś pewien, że patrzysz w kategorii Wszystkie moduły, a nie tylko Ulubione?

No i czy ściągnąłeś moduł odpowiedni dla Twojej wersji Presty?

Dwa prozaiczne pytania - wypakowałeś moduł na serwerze czy wrzuciłeś .zip i zostawiłeś? Jesteś pewien, że patrzysz w kategorii Wszystkie moduły, a nie tylko Ulubione?

No i czy ściągnąłeś moduł odpowiedni dla Twojej wersji Presty?

Moduł sciągnąłem dobry i dobrze go wrzuciłem do ftp. Podkreślam że moim problemem jest to że filtr wyboru niezainstalowanych modułów nie działa. Pokazują mi się tylko zainstalowane

widze, ze nie pojawia ci sie rowniez wybor autora

to najpewniej wina samej przegladarki - siedzi w niej cos nie tak w coockies lub w cache

sprawdz na innej przegladarce lub wyczysc cache i ciasteczka dla tej witryny

Share

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More