Jump to content

Termékeknél nem jelenik meg a kép


hoarfrost

Recommended Posts

Próbáld először ezt meg: jobb klikk a nem létező képre, szinte minden böngészőnek van valami hasonlója: "Kép URL-jének másolása" vagy "Kép megnyitása új lapon", és megnézni, hova mutat, és ellenőrizni, ott van-e kép abban a könyvtárban a szerveren vagy nincs.

Link to comment
Share on other sites

Sok oka lehet. Egyébként pont ezt akartam javasolni.

 

A szerveren be van kapcsolva a mod_rewrite? Be is van állítva? Ez egy egyszerű szolgáltatói szerver?

 

Lesd majd meg, hogy a gyökérkönyvtárban lévő .htaccess fájlon megfelelő írási jogosultság van-e (vagy hogy maga a fájl megvan-e).

 

Ha igen, akkor kapcsold be a barátságos url-t és próba.

Link to comment
Share on other sites

Én nem találtam rossz admin beállítást. Mindenképp a szolgáltatóra gyanakszom valahogy.

 

Szerintem valamelyik beállításuk nem jó a szerveren. Rá tudsz kérdezni náluk?

 

Érdemes volna a shopot klónozni és feltenni egy másik szolgáltató tárhelyére (vagy akár localhostra), úgy egyértelműen kiderül.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sziasztok,

 

sajnos a következő boltba eltüntek a képek, vagyis fizikailag megvannak de nem jelennek meg,

elég sok mindent kipróbáltam de sajnos nem jöttem rá a megoldásra :(

 

egyet viszont észrevettem, hogy a kép jobb gomb.... a kép linkje így néz ki:

 

http://bioline24.hu/25-home_default-xAcb7Rb0z9/darjeeling-tgfop-1-fekete-tea.jpg

 

De ha a pirossal jelölt rész kiveszem belőle akkor megjelenik a kép, mi lehet a piros rész ?

 

Valami ötlet ?

 

Peti

Link to comment
Share on other sites

megoldódott :)

 

a képek/KICSINYITETT KÉPEK FRISSÍTÉSE, újra futtattam és minden, helyreált, csak azt nem értem, hogy tegnap miért nem történt meg... de szerencsére megoldódott

 

Köszi mindenkinek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...