Jump to content

Moduł do wysyłania masowych maili


Recommended Posts

PS wer. 1.4.6.2

 

Jak w temacie. Czy znacie jakiś dobry i działający moduł do masowego wysyłania maili ?

 

Przez pewien czas zainstalowany miałem ten : http://www.prestashop.com/forums/topic/145802-free-download-emailing-newsletter-2014-update-50/

 

 

Ale od jakiegoś czasu cron nawala i mam błąd serwera newsów na dole strony.nnupl8.jpg

 

 

Niby wysłałem testowego maila, ale nie widzę postępów..

 

Na święta zeszłoroczne jeszcze działało bo wysyłałem klientom wiadomość świąteczną i wtedy bezproblemowo wysłałem ponad 2000 maili..

 

 

Znalazłem SendinBlue na http://addons.prestashop.com/pl/reklama-marketing-newsletter-prestashop-moduly/8300-sendinblue.html

 

Niestety po zainstalowaniu wywala błędy kompatybilności mimo, że powinno być ok

 

 

 

Ewentualnie czy sami posiadacie jakieś zewnętrzne programy do wysyłania maili, najlepiej darmowe lub płatne ale sprawdzone czy warto.

Edited by pbpo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

No to mam pierwsze pytanie :).

Zauważyłem, że po wysłaniu wiadomości w stopce na samym końcu jest to logo "poweredBY". Czy mogę je usunąć ? - nie wiem na jakiej licencji jest ten skrypt.

No i pytanie, czy robiłeś może tłumaczenie ? Bo ja mam wersję 50/50. Troche po polsku troche po angielsku i sie gubić zaczynam. Niby sie zna język, ale kontekst całości może być inny.

Jeśli byś posiadał to bym Cię prosił o podesłanie pliku z tłumaczeniem

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem phpList jest na licencji GNU GPL
Jak mówi jedna z 4 cech tej licencji:

"wolność udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność (wolność 3)."

Jednak musisz spełniać wszystkie 4 wolności jednocześnie.

Więcej: Wikipedia
 

Edited by IgorDev (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

kurde, robilem to rok temu i juz pozapoiminalem....

sklamalem cie :)

musisz edytowac

admin/connect.php

 

dwie linijki

zaczynajac od

else
  $v = VERSION;
if (REGISTER) {
  $PoweredByImage = '<p class="poweredby" style="clear: both...................

} else {
  $PoweredByImage = '<p class="poweredby" style="clear

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@hatak

 

Mam takie pytanie dotyczące PhpList

Utworzyłem campanie, ale testowałem wysyłanie maili na tej kampanii i w statystykach już widnieją kliknięcia w poszczególne linki zawarte w newsletterze.
Potrzebuję wyzerować statystyki dla tej kampanii, w celu uwiarygodnienia wyników.

W jaki sposób mam to zrobić ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@hatak

 

Sorka, że się nie odzywałem. Miałem za duży młyn. Zrobiłem to na zasadzie listy. Wyeksportowałem użytkowników newslettera jako listę i zaimportowałem. Jeśli jednak macie lepsze pomysły to ja bardzo chętnie :) 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...