Jump to content

Ps 1.6.0.9 - Sklep nie zbiera wszystkich statystyk


Recommended Posts

Jak w temacie, sklep nie zbiera najbardziej potrzebnych statystyk. (PS 1.6.0.9)

Od momentu wrzucenia do sieci minął ponad miesiąc. Dodałem kilka produktów, testowałem zamówienia i oglądałem po kilkadziesiąt razy produkty. Niestety w panelu statystyk w polu np "NAJLEPSZE PRODUKTY"[/font][/color]. Mam to: 179egc.jpg I TO: kz9mma.jpg

 

a zamówienia były składane bo testowałem wysyłanie maili w przypadku zamówień i ich było ze 30, a tutaj nie ma ani jednego.

Edited by pbpo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Czyli mówisz, że jak sklep dostanie więcej danych to zacznie działać poprawnie ?

 

Martwi mnie to, bo strona została stworzona pod promocje nowego produktu ( osobny sklep dla jednego konkretnego produktu ) i chcąc sprawdzić w statystykach to nic nie zobaczę poza odwiedzinami -.- .

 

Pozostaje mi tylko Google Analytics

Edited by pbpo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tak - dane po prostu NAGLE zaczęły się pojawiać. Dodatkowo google analytics jest jak najbardziej odpowiednią opcją - presta liczy Ci wejście botów - więc nie ciesz się jak nagle będziesz miał 1 000 wejść :) Ale jeżeli miałeś już zakupy (?) to powinieneś je mieć w górnym pasku w kształcie wózka - myślę że wyjdzie na to samo.

Link to comment
Share on other sites

Ikonka powinna się zaświecić - możliwe że sklep potrzebuje trochę czasu. Mam czasami podobną sytuację jak klient mi dzwoni i mówi, że zamówił towar - lecz ze strony presty zero odpowiedzi. Przeważnie trzeba chwile poczekać i ikonka powinna się "zaświecić". 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informacje na ten temat. Od niedawna mam do czynienia z nową wersja presty na taką skale.

 

Btw. zauważyłem, że na Twojej stronie stopka nieco się rozjechała zarówno mobilnie jak i przy rozdzielczosci (px) 1600x1200

Link to comment
Share on other sites

Btw. zauważyłem, że na Twojej stronie stopka nieco się rozjechała zarówno mobilnie jak i przy rozdzielczosci (px) 1600x1200

 

Potwierdzam, stopka jest rozjechana.

 

Dodatkowo pomyśl nad zmianą koloru strzałek lewo/prawo na sliderze - w ogóle ich nie widać. Jak chcesz, to podeślę Ci w którym miejscu to zmienić :)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, stopka jest rozjechana.

 

Dodatkowo pomyśl nad zmianą koloru strzałek lewo/prawo na sliderze - w ogóle ich nie widać. Jak chcesz, to podeślę Ci w którym miejscu to zmienić :)

Trochę schodzimy z tematu, ale to da się zrobić w css . Z tego co dobrze pamiętam to plik homeslider.css  w granicach 134 lini ( #homepage-slider .bx-wrapper .bx-controls-direction a)  (jeśli nie dodawałeś do tego css swoich modyfikacji)  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...