Jump to content

Problem z wyświetlaniem zamówień w administracji


tenrico

Recommended Posts

Witam

Nie wiem dlaczego nie wyświetlają mi się zamówienia na wykresach w panelu administracyjnym. Na pulpicie mam wykres sprzedaży: sprzedaż, zamówienia, wartość koszyka, stopień konwersji, zysk netto - wszystkie te pozycje to zera. Jedynie w wizytach jest konkretna wartość.

Oczywiście zakres dat (filtr) jest ustawiony jak należy.

Wygląda tak jakby nikt nie zamawiał, a zamówienia przecież są - nawet u dołu ekranu, pod wykresami jest lista ostatnich zamówień.

 

Podobna sytuacja jest jak wejdę do zamówień - w statystykach u góry same zera - tylko porzucone koszyki wyświetlana jest wartość. Poniżej jest normalnie wyświetlana lista zamówień (z różnymi statusami)

 

Może to być coś związanego z tym, że importowałem częściowo bazę (lista użytkowników) ze starszej presty (1.4) do tej (1.6.0.6).

 

Nie bardzo wiem co może być problemem. Nawet nie wiem gdzie zacząć szukać.

Jakieś pomysły, sugestie?

 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Te statystyki są dodawane gdy do zamówienia wygeneruje się faktura pro-forma , gdy jej nie ma to brak statystyk, przerabiałem to już , walczyłem z tym 2 tygodnie. Faktury włączasz w  zakładce : Zamówienia --> faktury

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to że rzeczywiście o to chodziło - super - WIELKIE DZIĘKI!

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

w preście 1.4 miałem tak, że na ekranie zamówień była lista zamówień z danego okresu (filtr) i suma kwotowa aktualnie wyświetlanych zamówień - pod spodem.

 

W preście 1.6 w zamówieniach mam tylko listę zamówień - nie ma sumy (wiem że jest na ekranie np. głównym ale tam z kolei nie mam listy zamówień - tylko sumę i inne statystyki). W zamówieniach mam tylko jakieś mało znaczące informacje z ostatnich 30 dni.

 

Czy da się jakoś zrobić żebym miał sumę pod zamówieniami (z danego zakresu dat)? czy jest do tego jakiś moduł ? czy trzeba coś dopisać gdzieś w kodzie? Nie powinno to być skomplikowane, a funkcjonalność wydaje się dość oczywista - nie wiem czemu to zniknęło w preście (chyba że wcześniej robił to jakiś moduł).

 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...