Jump to content

Részletes kereső - reloaded


wilbury

Recommended Posts

Ja, igazából nem is a blocklayered-re gondoltam eddig sem (azt nem tudom működésre bírni), hanem az attila által cikkezett blockproductfilterre. Azt hiszem.

 

Mondjuk arra is kíváncsi lennék, mit kel tennem, hogy a blocklayered megjelenjen az oldalon:

0. PS 1.5.4, blocklayered 2.0.0 és 2.0.4 is kipróbálva eredménytelenül

1. telepítve van

2. be van kapcsolva

3. a hook-oknál a left oszlopban legelöl van

4. kreáltam filter templateket is

 

Most nézem, ez csak kategória szűrésre van, OMG.... akkor ez a modul kuka.

Edited by wilbury (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Közben teljesen össze vagyok zavarodva. Diakro a block layeredet használja, azt látom a forrásból. De hogy lehet rávenni, hogy középen megjelenjen?

 

Illetve különböző szűrő-templateket csináltál a különböző kategóriákhoz (ha egyáltalán kategória a klasszikus, slim, replica, stb)? Ugyanis más és más szűrőfeltétel jelenik meg, ha kiválasztom a klasszikust és az armort pld.

Link to comment
Share on other sites

Hát közben én megvettem kurva drágán ezt:

 

http://addons.prestashop.com/en/search-filters-prestashop-modules/5545-filter-products-pro-advanced-search.html

 

Kicsit át kell szabnom, hogy tab-bal lehessen váltani a különböző részletes kereséseket, de az már könnyebb egy fokkal...

 

 

A blocklayeredet nem tudtam rávenni, hogy ne csak kategóriákban működjön. olyan mélyen van belegyalulva ez a funkció.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sziasztok!

 

Régen kérdeztem már.

Most 1.6.0.11-et hegesztek, és a blocklayered modult szeretném máshogy működésre bírni.

Nekem megfelel a modul, de szeretném ha nem konkrét értékre szűrne csak.

 

Pl.: a súly esetén szeretném csúszkával állítani, hogy listázza a 0 és 20 kg közötti értékeket.

Most jelenleg legördülő lista/pipa/rádiógombbal állíthatom be a szűrést, de ha 20 kg.-ra állítom, akkor a 16, vagy a 36 kg-t értelemszerűen kihagyja a listából.

 

A gyári modulban csak egy érték. az ár állítható -tól.- ig csúszkával.

Vajon megoldható, hogy bizonyos terméktulajdonságokra is így működjön?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...