Jump to content
  • 0

Forma kontaktowa problem...


c64girl

Question

Wysłałam testowego maila przez formę kontaktową lecz jako wysyłająca dostałam maila typu:

Tytuł

 

 

Twoja wiadomość została prawidłowo wysłana #ct3 #tcEXfscPxMunaP

 

Treść:

 

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Wiadomość: Teste email czy dochodzi ok

ID zamówienia:
Produkt:
Załączony plik: -

 

 

I tu pojawia się moje pytanie gdy nie jestem zalogowana mam pole do wpisania ID zamówienia gdy wpiszę go to nie pokazuje się w mailu który dostałam. I druga sprawa co to jest na końcu tematu

 

"#ct2 #tcRdNV2y9X2OiD" ??
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dobry dzień,

zaloguj się do administracji aplikacji PrestaShop i przejdź do sekcji Lokalizacja > Tłumaczenia. W sekcji Edytuj tłumaczenia wybierz Tłumaczenia szablonów wiadomości e-mail, używany szablon, a następnie kliknij flagę używanego języka. Na stronie tłumaczenia kliknij Rozwiń wszystko, aby znaleźć wiadomość Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie # ct% 1 $ s # tc% 2 $ s. Zmień to na Twoja wiadomość została wysłana poprawnie i zapisz tłumaczenie, klikając Zapisz tłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
10 hours ago, ban_an said:

Dobry dzień,

zaloguj się do administracji aplikacji PrestaShop i przejdź do sekcji Lokalizacja > Tłumaczenia. W sekcji Edytuj tłumaczenia wybierz Tłumaczenia szablonów wiadomości e-mail, używany szablon, a następnie kliknij flagę używanego języka. Na stronie tłumaczenia kliknij Rozwiń wszystko, aby znaleźć wiadomość Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie # ct% 1 $ s # tc% 2 $ s. Zmień to na Twoja wiadomość została wysłana poprawnie i zapisz tłumaczenie, klikając Zapisz tłumaczenie.

Heheh przecież ten post był w 2014 roku pisany :)

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...