Jump to content

Błędy przy logowaniu z PayPala

Recommended Posts

Witam.

Zainstalowałem moduł paypala na Presta 1.6.0.8

Przy logowaniu z paypala ( Log in with Paypal) Wyrzyca mi takie błędy:

Warning: Function isLogged() is deprecated in /var/www/1cdeli.com.cn/public_html/modules/paypal/paypal_login/paypal_login.php on line 77
in /var/www/1cdeli.com.cn/public_html/classes/Tools.php on line 2280

Notice: Undefined property: stdClass::$access_token in /var/www/1cdeli.com.cn/public_html/modules/paypal/paypal_login/paypal_login.php on line 105

Czy ktoś się z tym spotkał albo wie jak to naprawić??

To nie pomaga. Przy nacisnięciu przycisku Log in with PayPal pojawia sie małe okno w którym należy się zalogować do PayPala a u mnie pojawia się w tym oknie błąd i okno znika. Jak wyłącze raportownie błędów okno tez się pojawia i znika. Więc nie można się zalogować.

To na pewno jest ostatnia dostępna wersja PayPal? To oficjalny partner i nie chce mi się wierzyć, że są takie notice errory - chociaż to możliwe.

Z błędów wynika także, że jest problem z pobraniem access_token, na pewno wszystkie dane masz uzupełnione poprawnie? Spróbuj przeinstalować moduł, skonfigurować go ponownie, upewnij się, że jest to najnowsza wersja...

To jest wersja z oficjalnej stron prestashop.com 

Jestem już po rozmowach z supportem PayPala. Powiedzieli, że to jest problem w Prestashop i umyli ręceta

Moduł przeinstalowywalem 2 razy. Normalne platności działają, express checkout też działa.

Nie działa tylko Log in wiht PayPal

A access_token to jest pobierany ze strony PayPala?

Share

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More