Jump to content

Zahlcovanie nakupneho kosika


Jurees

Recommended Posts

Zdravim,

 

mam taky problem s tym, ze za posledne dva tydzne mi pribudaju fiktivne kosiky s produktami. Podla vypisu pristupovych logov su to vacsinou IPčky z USA California. Stale to pridava produkty do kosika a vytvori tak za den aj vyse sto fiktivnych kosikov. Na preste mam eshop 3 roky a podla prehladu nakupnych kosikov sa to predtym nikdy nestavalo. Zacina byt v tom chaos.

Pomaly kazde tri minuty vytvori kosik. Zatial som nejake spomalenie webu nepostrehol, ale zacina tych kosikov stale pribudat coraz viac.

 

Stretol sa s tym uz niekto alebo vedeli by ste poradit ako zastavit tento blud. Myslim, ze zablokovat IPcku bude asi zbytocne, kedze kazdy den ma inu koncovku. Najlepsie by bolo bloknut seriu IPciek alebo komplet pristup z USA.

 

Dik za zmysluplne odpovede

 

Jurees

Link to comment
Share on other sites

Vypni nakupovanie z cudzích krajín. Zákazníkom z USA napríklad sa tak zobrazí katalógový mód

 

Ja som tieto nákupy mal tiež ale nejak som to neriešil. Pár dní to tak bolo a potom to prestalo. Čo sa týka košíkov tak tie som len s modulom na optimalizáciu databázy premazal

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...