Jump to content

Usunięcie sekcji z szablonu


Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam w swoim sklepie poniższy szablon: 
http://addons.prestashop.com/en/high-tech/11449-new-gadgets-shop-responsive-html5-theme-16.html

Adres mojego sklepu to www.sklep.media-mag.pl

 

Pod slajderem znajduje się moduł "Stylish category tab", wyświetlający produkty z danych, wybranych przeze mnie kategorii.

No i tu pojawia się problem. Nie wybierałam kategorii "cały", ponieważ nawet nie mam jej na liście, a mimo to wyświetla się ona w sklepie. Macie jakieś pomysły, jak pozbyć się tej kategorii z wyświetlanych? Nie ukrywam, że jest to dosyć drażniące.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

z uwagi na fakt że jest to niestandardowe rozwiązanie - trudno cokolwiek powiedzieć bez możliwości wglądu w sklep, moduły i pliki.

na stronie konfiguracyjnej modułu (o ile to jest moduł) nie ma opcji wyłączenia tej kategorii "cały" ?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie ma, jest jedynie opcja dodawania nowych kategorii, kategoria "cały" nie jest nigdzie wyświetlana, podejrzewam, że może to być jakaś wartość domyślna w kodzie (?), zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy dystrybutora szablonu, ale u nich wszystko strasznie wolno idzie...

Link to comment
Share on other sites

Generalnie ten szablon się dziwnie zachowuje, być może podczas instalacji coś poszło nie tak. Menu pod sliderem oprócz "cały" ma jeszcze jedna wadę, po kliknięciu na zakładkę drugą od prawej nie ładuje zawartości jak inne zakładki tylko przeładowuje sklep.

Link to comment
Share on other sites

A no właśnie, ogólnie zastanawiam się, czy nie jest to wina tego, że zainstalowałam go w języku polskim, bo pierwotnie stworzony był po angielsku, chociaż dystrybutorzy zapewniali, że jest kompatybilny z polskim pakietem językowym...

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się prędzej coś się nie doinstalowało. Jest również szansa że na sztywno jest coś w szablonie czy modułach szablonu ustawione, był taki przypadek ktoś tu z forum (nie wiem czy mogę podać nick) na PW się do mnie odezwał i okazało się że jeden moduł dla jednego języka "en" miał przypisane stałe wartości.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...