Jump to content

Obchodní podmínky a neplatiči


ghostrider

Recommended Posts

Tak mam na Vas dva dotazy.

Prvni spociva v obchodnich podminkach. Pri instalaci jsem smazal CMS obchodni podminky a rovnou jsem i vyhodil v BO odsouhlaseni obchodnich podminek pri objednavce. Ted bych se rad zeptal, co mam udelat abych tohle vse mel v puvodnim stavu. TJ pri objednavce zaskrnout souhlasim s obchodnima podminkama a po kluknuti se zobrazili v okne.

Druhy je na vas kterym to uz nejakym zpusobem "slape" co delate s lidmy, kteri si objednavku nevyzvednou.

Link to comment
Share on other sites

Já si zase myslím,
že už od počátku je nutné své zákazníky - klientelu, prostě "vychovávat"! Neříkám nuceně, ale zase se nepodbízet. Tím se myslí: výhody, slevy, kupony nebo atraktivní zboží pro klientelu která utrácí u Vás často a hodně financí! Prostě je jasné, že e-Shop by neměl fungovat jen na nějaké "přijde, vybere, zaplatí a poštou dodáme", klientela v nově vznikajících obchodech by měla dostávat další výhody, nemusí se na to hned slevou... ono stačí někdy málo, hodně udělá také přístup a ochota, telefonická podpora, kladný přístup a vše kolem...

Pokud někdo u mě nakupuje každé dva měsíce za 15.000,- CZK a výše, odešle se mu to bez poštovného a ještě lze něco přihodit jako dárek. Každý si ovšem musí zvolit vlastní strategii, reklamu in-shop ap.

Link to comment
Share on other sites

Tak to je zase otázka sortimentu, pokud prodáváš psí misky za 12,- Kč, tak se ti nevyplatí ke zboží přihodit ani vizitku, ale Broňa měl na mysli zákazníky s pravidelnými objednávkami převyšující alespoň 10ti tisícovou hodnotu...

Ale každej zákazník nemusí dostat dárek, hoď jim 2 věrnostní body za 3kč a máš klid v duši :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...