Jump to content

Mentés hiba (megoldódott :-))


Petrovanszki

Recommended Posts

Azt vettem észre, ha a fehérlapnál lévő címsorból kimásolom a linket, és bemásolom ugyanabban a böngészőben egy újonnan nyitott lap címsorába, vagy másik böngészőbe, akkor működik, bár a kategóriába mutat a link ahová a termék tartozik, és nem a terméklapra ahová vissza kellene térni a mentés és marad magnyomása után. 

 

Találtam a szerveren egy erorlog.txt-t amiben van egy ilyen hiba üzenet jó sokszor:

[08-Oct-2014 07:37:50 Europe/Budapest] PHP Warning:  htmlentities() [<a href='function.htmlentities'>function.htmlentities</a>]: Invalid multibyte sequence in argument in /home4/kristaly/public_html/classes/Tools.php on line 689 

 

Lehet köze a fehér laphoz?  

Ez van abban a sorban: return htmlentities((string)$string, $type, 'utf-8');

 

Edited by Petrovanszki (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tipp: utf-8-ban akar dolgozni a rendszer, de valahogy a termékleírásba más került, így nem tudja értelmezni a karaktereket.

 

Újabb tipp: valami copy/paste-tel került be a termékleírásba, ami megőrizte a karakterkódolást, ami vagy windows-1250 vót, vagy valami más (nem lényeges igazából), de nem UTF-nyóc.

Link to comment
Share on other sites

Kipróbáltam a ctrl-u (oldal forrása) billentyű kombinációt a fehér lapnál, és ilyenkor látni lehetne hogy meddig jut el akód a böngészőben, hol akad el a lap felépülése, és teljesen fehér, nincs az ablakban semmi. Az elején akad el a folyamat, nem küldi a szerver az adatokat.  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...