Jump to content

Programista prestashop do dłuższej współpracy


Recommended Posts

Witam,

 

Ponieważ mam coraz więcej klientów, którzy zainteresowani są sklepami postawionymi na Prestashop szukam osoby do współpracy, która wykonywałaby dla mnie na zlecenie moduły/funkcjonalności do Prestashop.

 

Nie chcę szukać kodera, który nie zna skryptu Presty, dlatego w pierwszej kolejności rzucam temat na forum.

 

Ja osobiście nastawiony jestem na tworzenie szablonów i dlatego szukam osoby, która wykonywałaby dla mnie takie modyfikacje związane z funkcjonalnością sklepu (oczywiście odpłatnie).

 

Były by to zlecenia małe typu np: 

- dodatkowe pola na karcie produktu

- wysuwane boksy itp

Jak i większe: 

- modyfikacje kroków zamówień

- modyfikacje koszyka

- moduły

 

Czego oczekuje: 

- wysokiej kultury organizacji pracy, zadań, priorytetów i czasu, 

- dotrzymywanie umówionych terminów, 

- profesjonalnego i przemyślanego wyceniania zlecenia, (czyli przed wyceną ustalamy wszystkie szczegóły, aby uniknąć sytuacji podnoszenia ceny w trakcie zlecenia), 

- szybkiej reakcji w przypadku błędów krytycznych spowodowanym robionym zleceniem,

 

Oferuję: 

- myślę, że sporo zleceń, jeżeli firma rozwijać się będzie w takim tempie jak w tym momencie 

- odpowiedniego wynagrodzenia, sam oceniasz swoją pracę: 

1. Wyceniasz zlecenie -> 2.Ja doliczam to do swojego projektu -> 3. Klient akceptuje całość -> 4. Działamy 

Ja nie mam zamiaru na tych dodatkowych zleceniach zarabiać, dlatego właśnie oczekuje przemyślanego wyceniania zlecenia - widełki, nawet z zapasem, ponieważ według mnie zmiana ceny po podpisaniu umowy jest nieprofesjonalna.

 

Liczę na profesjonalną współpracę. Podpisujemy umowę, rozliczenia na podstawie faktury VAT.

 

Kontak: biuro(at)lexcom.pl

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...