Jump to content

PS nelze konfigurovat v prohlížeči


Bumba

Recommended Posts

Mám takový problém s čistou instalací PS. Ve FF mě občas vyhazuje na přihlášení do Adminu. Zejména, když se chci přepnout z jednoho nastavení na jiné. Musím FF celý zavřít a znovu pustit, pak to nějakou dobu funguje. Myslel jsem, že je to FF, ale totéž mi dělá v IE. Nejde třeba ani setřídit moduly...výběr se vždy změní zpět na Nainstalované i nenainstalované.

 

Neměl někdo podobný problém?

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Zdravím,

no dochází k expiraci session nebo ke změně session_id v cookies - což je varianta A nebo nemáš zapnuté cookies vůbec, což by nejspíš mělo za následek nefunkčnost celého systému Prestashop. Nicméně bych prověřil v konzoli, kde dochází k načtení a případně aktualizaci session, je možné, že jsi nainstaloval nějaký amatérský modul nebo, že se nějaký vývojář hodně sekl v kódu a při každé určité akci provádí vlastní přetížený Save(), Update() a v něm provádí nějaké session_start() a podobné zvěrstva. Prověříl bych a nechal vypisovat nějaký základní soubor jako config/config.php např echo session_id(); na konci souboru a díval se, jak často bude hodnota jiná, co změna, to reset nastavení a loginu.

Případně prosím o detaily instalace, osobně mi vše běží korektně, od verze 1.6.0.9 do verze 1.6.2.4 a 1.7+

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...