Jump to content

Ürün & kategori XML export modülü

Recommended Posts

Merhaba,

Bu modüller ile mağazanızın tüm ürünlerini ve kategorilerini .xml formatında dişarı aktarabilirsiniz. Modülüleri kurduktan sonra ayarlarına gidip xml dosya oluştur tıkladığınızda, PrestaShop anadizininde tr_katergorilistesi.xml veya tr_urunlistesi.xml adında dosya oluşturur. Sitenizde birden fazla dil kurulu ise, varsayılan dili değiştiripte bu işlemi uygularsanız, varsayılan dilde XML dosyalarını oluşturur. Örnek: en_urunlistesi.xml vs.

Tarayıcınız ile oluşturulan XML formatını izlemek için http://www.sizinsiteadresi.com/tr_urunlistesi.xml

Kolay gelsin...

• 3 weeks later...

sanırım kategori export modulunde uninstall secenegind ehata var, kategorilistesi.xml dosyasını kaldıracagına urunlistesi.xml kaldırıor ufak bir hata, duzeltirseniz ii olur saygılarımla, bu arada modul cok guzel, flash calsımalrı için kaynak bir dosya niteliğinde.

• 4 weeks later...

Admin panelde modülü kurdum ancak listelenmiyor. tabi bu arada sistemdeki google site haritası modülünün olduğunu farkettim. Ancak onda da yukarıda linkini verdiğiniz sayfadaki hatayı alıyorum. Teşekkürler

• 1 year later...
  • 4 months later...
  • Create New...