Jump to content

BIG Problem! - Znikl moj sklep


Orinus

Recommended Posts

Witam, raz jeszcze. 

 

Mam spory problem. Z gory zaznaczam, ze jestem poczatkujacym uzytkownikiem. 

 

Zaczne od tego, ze swojego sklepu jeszcze tak naprawde nie uruchomilem. Wczoraj skonczylem wgrywac produkty - ponad 400 - i wykonalem backup w DB Back up. Plik sql.bz2 mam na komputerze. 

 

Dzis rano chcialem oficjalnie otrworzyc sklep i zaczely sie problemy. 

 

Po wpisaniu adresu www. w wyszukiwarke pojawila sie biala czysta strona. Favicon zmienil sie z Prestashop na Hostgator - czyli mojegow hosta. 

 

Wiedzac ze mam bakcup file ponownie zainstalowalem Prestashop na Hostgator, zrobilem upgrade do wersji 1.6. 

 

Przy zabraniu sie do wgrania backupu pojawily sie problemy.

 

Hostgator przekierowal mnie do phpMyAdmin. Tam wgralem bez problemu plik sql.bz2.

 

Przy probie zalogowania sie do backofficu Prestashop poinformowal mnie ze moje haslo nie jest wazne: 

 

There is one error.

  1. The Employee does not exist, or the password provided is incorrect.

 

A gdy sprobowalem odzyskac haslo pojawil sie ponizszy komunikat.

 

Teraz to juz w kropce.

 

[PrestaShopException]

Property Employee->lastname is empty
at line 846 in file classes/ObjectModel.php

840.
841.             $message = $this->validateField($field, $this->$field);
842.             if ($message !== true)
843.             {
844.                 if ($die)
845.                     throw new PrestaShopException($message);
846.                 return $error_return ? $message : false;
847.             }
848.         }
849.
850.         return true;
Edited by Orinus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Moj blad: JEST

 

jest podany moj adres Email jako login oraz bardzo dlugie haslo. Niestety przy probie logowania do PS przy pomocy tego haslo - swoja droga innego niz te ktore mam w emailu z danymi do logowania od PS - to nadal otrzymuje komunikat o ze uzytkownik nie istnieje lub ze podaje zle haslo. 

 

 
 
s_fulltext.png id_employee id_profile id_lang lastname firstname email passwd last_passwd_gen stats_date_from stats_date_to stats_compare_from stats_compare_to stats_compare_option preselect_date_range bo_color bo_theme bo_css default_tab bo_width bo_menu active optin id_last_order id_last_customer_message id_last_customer dot.gif Bearbeiten dot.gif Kopieren dot.gif Löschen 1 1 1     [email protected] 776bd35654654dxxxxxxxxxxxx 2014-09-17 02:18:49 0000-00-00 2014-09-17 NULL NULL 1 NULL NULL default admin-theme.css 1 0 1 1 1 1 0 1
 
 
 

arrow_ltr.png Alle auswählen / Auswahl entfernen markierte: dot.gif Bearbeiten dot.gif Löschen dot.gif Exportieren

 

 

UPDATE:

 

Zmienilem w phpMyAdmin_ps_emploee haslo z powyzszego 6bd3d... na te, ktore zostalo mi przeslane prze Preste w mailu z loginem oraz haslem. 

 

UPDATE  `orcinuso_SECstore`.`ps_employee`  SET  `passwd`  =  'k878767' WHERE  `ps_employee`.`id_employee`  =1;

 

Niestety tez nie pomaga. 

Edited by Orinus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Część,

 

wydaje mi się, że na nowej instalacji zmienia się też '_COOKIE_KEY_' (plik: /config/settings.php) przez to hasła z innej instalacji nie działają.

 

Spróbuj, jeżeli odpowiada Ci ponowna instalacja:

  1. Zainstaluj Prestę
  2. Skopiuj długie hasło z tabeli `ps_employee`
  3. W phpMyAdmin wgraj backup
  4. Wpisz skopiowane wcześniej długie hasło do tabeli `ps_employee`
  5. Zaloguj się na hasło z tej najświeższej instalacji
Edited by Piotr Kaczor (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...