Jump to content
Sign in to follow this  
pitrs1988

Napojení na XML dodavatele

Recommended Posts

Dobrý den,
hledám někoho kdo by dokázal do prestashopu napojit XML od dodavatele.

Na mém eshopu právě finišuje napojení, pokud to bude chodit tak jak má firmu doporučím...
ale je u mě problém s hostingem zvládne zpracovat na jednou jen 20polozek a dalsi krok povoli az za deset minut a polozek je 8200........

OK tak to budu rád :-) , v minulosti jsem vkládal zboží ručně měl jsem kolem 300 položek z cca 2000 a aktualizovat ceny to bylo něco, nevím bez napojení to asi nemá cenu.

Tak takového kamaráda bych také potřeboval :-), jenom pak hlídat ceny od dodavatele, které kolísají každý den.
To aby jsem seděl u PC celý den a jen editoval a pak se nezajímal o obchodní činnost.

Jo a jinak kolik tě bude stát to napojení, já kontaktoval dva lidi co dělají napojení a prý je to složitější než se to zdá ?? :(

A co takhle změnit Hosting ?? Já jsem u forpsi, rychlost dobrá ale s prestou to nějak blbne, nevím? Na výběr je hodně moc hostingů. Stačí překopírovat DB a Prestu.

Já už hosting měnil a zas tak jednoduchý to v mím případě není, mám shopy dva, forum a několik mailů a nastavovat všechno znova se mě fakt nechce a navíc na chovateli je jen obrázků 55000, to se z ftp kopíruje celkem blbě..
a navíc mám údajně nejlepší hosting v roce 2009...
http://top.hostingy.cz/

tarif mám jěště vyšší než zmiňovaný onebit: web-profi

Tak to stebou souhlasím, 5500 obrázků není nic jednoduchého a jak se vyvíjí import zboží přez XML ???

Aha tak 55000 to je opravdu dost a jak jsem tak koukal, tak ten import vypadá dobře, takže to funguje ??

Tak se import pomalinku rýsuje, ale mám ten problém co ty, v max_execution_time = 30 v php_ini nastevení apache, optimální by bylo max_execution_time = 400, jo a ještě jeden problém, když má obrázek id větší jak 1000 (4 místa) tak mi to nepobere presta.

Tak paráda, obrázky uz jdou, ale kdyz chci pratelskou URL, tak je tu chyba :(, obrázky a odkazy u produktů s diktaturou nejdou.

Tak paráda, obrázky uz jdou, ale kdyz chci pratelskou URL, tak je tu chyba :(, obrázky a odkazy u produktů s diktaturou nejdou.

Diktaturou jo? tak to na ně zkus demokraticky :D