Jump to content

PS_MODE_DEV na true, biała strona bez błędu?


Recommended Posts

Jak ogarnąć co powoduje błąd, gdy mam włączony tryb developerski, pokazuje mi się biała strona a nie otrzymuję żadnego błędu ?

 

Problem polega na tym, że:

 

- Zmieniłem domenę w sklepie. Ten sam serwer tylko inny katalog. Przekopiowałem wszystko z 1 do 2 katalogu. Domena zmieniona w ustawieniach sklepu.

 

Tyle, że jak wrzucam nowy moduł to wywala białą stronę bez żadnego błędu. Wtyczka naturalnie się wrzuca bez problemu i jak znowu wejdę w panel admina to tam jest.

 

Niby CHMOD sprawdzone i są te same co były we wcześniejszym katalogu.

Niby z niczym innym problemów nie ma.

 

Jakieś pomysły jak to analizować ?

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie bo to samo mam gdy kliknę generowanie PDF dostawy w zamówieniach, też biała strona, która nie zwraca błędu. ps. Każdy moduł który wgrywam to powoduje, a wcześniej na pewno 100% wszystko dobrze działało. Trochę mnie to dziwi, skoro jakieś komplikacje są to powinno pokazać błąd ;(

Edited by d2b (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Problem to pewnie coś co wyświetla się przed każdym header/redirect itp. dlatego nie możesz pobrać pdfa, a po załadowaniu modułu jest biała strona. To samo zachowanie jest pewnie gdy próbujesz zapisać np. produkt - musisz zastanowić się jaki moduł wgrywałeś ostatnio/jakie pliki modyfikowałeś i ja stawiam na to, że gdzieś jest jakiś znak, który powoduje, że występują takie problemy.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...