Jump to content

Ürün tanımları görünmüyor

Recommended Posts

Ürünlerin kısa tanımları ve tam tanımlarını girmeme rağmen ürün tanımları gözükmemekte nasıl düzeltebiliriz.

Birde üst menudeki site harıtası favari iletişim kurlar gifleri olan yerlerin yazılarını nasıl kapatabilirim gifleri duracak yazılarını silmek istiyorum..

Merhaba,

Ürünlerin kısa tanımları ve tam tanımlarını girmeme rağmen ürün tanımları gözükmemekte nasıl düzeltebiliriz.
Bu konuyu tam anlamış değilim, daha net açıklarsanız belki yardımcı olabilirim, veya bir link verin.

Birde üst menudeki site harıtası favari iletişim kurlar gifleri olan yerlerin yazılarını nasıl kapatabilirim gifleri duracak yazılarını silmek istiyorum..
Bunun için modül çeviri aracına girin ve bahıs ettiğiniz başlıkların çevirilerine altdaki html kodunu ekleyin "& nbsp;" (bu bir boş karekter kodu, bunu girdiğinizde yazı görünmez)

Kolay gelsin...

Merhaba,

Bu konuyu tam anlamış değilim, daha net açıklarsanız belki yardımcı olabilirim, veya bir link verin.

http://www.asalmuhendislik.gen.tr ürünlerin ikisinin haricinde tanıtımlarının olmadıgını görebilirsiniz.

Merhaba,

sitenizi inceledim ve hatayı farkettim.

Birde yukarda bayraklara tıklayın sitenin dilini değiştirin, sizde fark edeceksiniz. Örnek ortadaki 6 ürün türkçe tıkladığınızda altdaki 2 üründe tanım var, ingilice tıkladığınızda üstdeki 4 üründe tanım var.

Yönetim panelinden ürünleri eklemeden önce, paneldeki üst türk bayrağına tıklarsanız sistem ürün eklerken türkçe tanımlarını kabul eder. Birde ingilizce tanım girmek istiyorsanız ingiliz bayrağına tıklayın ve ingilizce tanıtımı girebilirsiniz.

Kolay gelsin...

• Create New...