Jump to content

Problem z logowaniem i blank page moduły w backoffice


kostasza

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Mam pewien problem. Zorientowałem się, że w SEO&URLS wpisałem adres swojego sklepu, jednak bez przedrostka www. Wszystkie działania pozycjonujące zacząłem pod domenę z przedrostkiem www, a jak wiadomo google traktuje ją inaczej niż domenę bez przedrostka. Zmieniłem więc oba pola w SEO&URL i ustawiłem przekierowanie 301 na stałe. Tu zaczął się problem.

 

Zaraz po zrobieniu przekierowania przestał działać panel modułów. Kiedy w nie klikam, wywala mi blank page. Zaraz potem zauważyłem, że kiedy próbuję się logować do panelu przez www.nazwastrony.pl, to po wpisaniu danych strona po prostu się odświeża.

 

Da się zalogować przez samo (stare) nazwastrony.pl, jednak wtedy pojawia się komunikat:

"Jesteś obecnie połączony z następującą nazwą domeny nazwastrony.pl

To inna wartość od nazwy domeny głównego sklepu ustawionej w karcie "SEO i URL". Jeżeli to Twoja domena, proszę zmień ją teraz."

 

Zakładka modułów nie działa w obu wersjach. Czy problem może leżeć w tym przekierowaniu?

 

Dodam też, że mam dość słaby serwer i jestem na etapie jego zmiany na coś mocniejszego. Dopuszczam też winę serwera i za dużą ilość zapytań modułów, którego serwer nie może znieść. Jednak wcześniej wszystko działało.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Link to comment
Share on other sites

biała strona: http://www.prestashop.com/forums/topic/272660-500-error-b%C5%82%C4%99dy-bia%C5%82a-strona-instrukcja-dotycz%C4%85ca-trybu-debugowania/

 

 

trochę się zamotałem czytając wstęp do tematu,

na początku miałeś domenę w seo & urls: mojadomena.com

następnie zmienileś w seo & urls na domenę www.mojadomena.com

 

w jaki sposób teraz łączysz się z back office? przez mojadomena.com czy www.mojadomena.com ?

Link to comment
Share on other sites

Łączę się przez mojadomena.com. Okazało się, że problemem był serwer, przynajmniej w przypadku braku ładowania panelu z modułami.

 

Teraz problem jest taki, że przerzuciłem wszystko na nowy serwer i strona na raz się ładuje normalnie, a raz wyskakuje 404. I tak w kółko. W momencie kiedy już działa, to wywala wszystkie zdjęcia produktów i odnośniki do kategorii i innych pozycji menu nie działają. Tryb debugowania pomoże, czy to raczej problemy z przekierowaniami?

 

EDIT: Udało mi się po usunięciu htacces dostać do panelu, wyczyściłem cashe, wyłączyłem przyjazne linki, usunąłem nowy htacces, załączyłem przyjazne linki i póki co działa.

Edited by kostasza (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...