Jump to content

مشکل در اضافه کردن محصول جدید در پرستا 1.6.0.6

hrsalehi

Recommended Posts

سلام

من میخواستم محصول جدید اضافه کنم که با خطای :

"مشکلی در اضافه نمودن شی بوجود آمد product " مواجه شدم.

بعد از اون رفتم و حالت توسعه دهندگان رو از تنظیمات config فعال کردم و خطای مورد نظر به صورت زیره :

Field 'custom_field' doesn't have a default value

INSERT INTO `ps_product_lang` (`id_product`, `meta_description`, `meta_keywords`, `meta_title`, `link_rewrite`, `name`, `description`, `description_short`, `available_now`, `available_later`, `id_lang`, `id_shop`) VALUES ('11', '', '', '', 'test', 'test', 'test', 'test', '', '', '2', '1')

کسی میتونه کمک کنه؟ نمیتونم به فروشگاه محصول اضافه کنم

نسخه پرستای من 1.6.0.6 فارسی هست

Edited by hrsalehi (see edit history)

سلام

احتمالا در قسمت پیوست ها ، فیلدی اضافه کردید

در غیر این صورت نیاز به بررسی دقیق داره و میتونید از طریق بازارچه پرستاشاپ پارسی درخواست بدید تا بررسی بشه

موفق باشید

سلام

احتمالا در قسمت پیوست ها ، فیلدی اضافه کردید

در غیر این صورت نیاز به بررسی دقیق داره و میتونید از طریق بازارچه پرستاشاپ پارسی درخواست بدید تا بررسی بشه

موفق باشید

ممنون ولی نه فیلدی اضافه نکردم

مشکل رو پیدا کردم متشکر. قالب نصب کرده بودم که داخلش یک ماژول داشت تحت عنوان "Custom tab for each product v1.0 - by Tooniu"
این ماژول یک تب به بخش محصول اضافه کرده بود و باعث میشد لازم باشه تا حتماً تب و مقدار اضافه کنیم به محصول که متاسفانه ماژول مشکل داشت. حذفش کردم  اصلاح شد.

• 2 weeks later...

با سلام

من تازه کارم رو با پرستا شروع کردم سئوالم اینه که :

بنده از لئو تم خرید تم انجام دادم و پس از نصب قصد فارسی کردن داشتم ولی متأسفانه در بخش ترجه همه سایت فارسی نمیشه ، حتی بخش هایی که قبلاً ترجه نشده بود رو هم در این قسمت ترجمه کردم از طریق ابزار خود پرستا ولی بازم مشکل دارم .

دوم اینکه از کجا میتونم فونت را تغییر دهم ، از ابزار پرستا که تغییر دادم فرقی نکرد .

با تشکر