Jump to content

[MEGOLDVA] FancyBox - JQuery probléma


wilbury

Recommended Posts

1.5.4 egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy termékoldalon

-nem működik a termék-képre kattintás (ahelyett hogy feljönne nagyban a kép sötét háttérrel, semmit nem csinál)

-a több kis termékképre mouse-over semmit nem csinál

-uezekre a kis képekre kattintás külön behozza képet új oldalon ahelyett, hogy középre nagyba, sötét háttérrel.

 

Nyilván valami JS hiba, gondoltam magamban, de mégis fennhangon, és ki is derítettem, hogy egy másik, működő oldallal ellentétben, ez az oldal JS hibát dob, miszerint a "serialScroll" az nem egy függvény. WTF? Má' hogy ne lenne az?! A product.js-ben szerepel meghívva, és a jquery.serialScroll.js-ben van definiálva, ami be van töltve. Akkor meg mi van? :)

 

http://wdev.hu/pump/ivoviz-szivattyuk/1/teszt-szivattyu

 

Hogy lehet egy ilyennek a végére járni? JS debug OMG?

 

 

Edited by wilbury (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Előfordul. Főleg, ha még nincs felfrissítve 1.5.6.2-re.

 

Én elővenném ezt a js-t és elfenekelném:

http://wdev.hu/pump//js/jquery/plugins/jquery.idTabs.js

 

Átnevezném, hogy ne lássa a motor és megnézném, milyen hibaüzenetet dob ezek után.

 

Valamint érdemes volna megnézni ugyanennek a fájlnak a meglétét a téma könyvtárában is.

 

Amit még a fenti végeredménytől függetlenül megnéznék: default témára átkapcsolván mit reagál. Ha ott okés, akkor megturkálni a default template js mappáját.

 

Valamint: a gyári 1.5.4-nek ugyanezen fájlja kicsit másképp néz ki. Érdemes volna felülírni, próbaképpen.

Edited by pattila01 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Amit írtál, segített, hiszen default alatt működött. Ezek után a default product.tpl-jét bemásoltam a másik témába, és működött. Hmm. Mi lehet a különbség? File összehasonlítás. Ez volt az első, és leggyanúsabb különbség, amit írtam. Tádááám!

 

Kösz, Attila!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...