Jump to content

Decathlon template


looksha

Recommended Posts

Nem igazán van ez így.

 

Inkább az van, hogy megversenyeztetik a munkát, majd milliókért megveszik, persze nem Prestaként.

 

Számtalan példát lehetne hozni erre... régen a bricostore weboldala is így készült el. Most nem tudom mit használnak.

 

Bár ránéztem, a román oldal még az: http://www.bricostore.ro/

 

Vagyis: azt akartam ezzel mondani, hogy aki ezeket a nagyobb oldalakat megrendeli, gőze sincs az informatikához. Így simán el lehet adni egy opensource motort vagyonokért. Ennyi.

 

És ezzel nincs is semmi baj. Szvsz.

Edited by pattila01 (see edit history)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nem igazán van ez így.

 

Inkább az van, hogy megversenyeztetik a munkát, majd milliókért megveszik, persze nem Prestaként.

 

Számtalan példát lehetne hozni erre... régen a bricostore weboldala is így készült el. Most nem tudom mit használnak.

 

Bár ránéztem, a román oldal még az: http://www.bricostore.ro/

 

Vagyis: azt akartam ezzel mondani, hogy aki ezeket a nagyobb oldalakat megrendeli, gőze sincs az informatikához. Így simán el lehet adni egy opensource motort vagyonokért. Ennyi.

 

És ezzel nincs is semmi baj. Szvsz.

Volt egy ilyen sejtésem nekem is. Nincsenek egyedül. A Webmester fórumon tárgyaltuk kb. egy éve, hogy az egyik legkeményebben nyomuló Cloud rendszerű bérelhető webáruház, a Shoprenter is egy "áthegesztett" Presta, illetve ma már inkább Opencart motort használ. Ehhez képest elég szépen megkérik az árát, igaz jó nagy körítést és felhajtást csapnak körülötte.

Link to comment
Share on other sites

Amellett, hogy baromi csúnya, igénytelen a dekatlon-oldal, Attilának igaza van. A drága árba pedig beletartozhat egy csomó olyan dolog, amit egyikünk-másikunk egyszemélyes garázscége (no offense!) nem tudna biztosítani (24/7 rendelkezésre állás, egyedi igények megvalósítása, stb.). Ha nagyobb, ismertebb cég vagy, meg kell fizetni azt a biztonságot, amit az nyújt. Egy informatikai projektben a rizikófaktor elég magas - mondjuk - egy asztalosmunkához képest, hiába készül mindkettő esetleg pontos tervek alapján. Ez mind-mind emeli az árat. És még sorolhatnám, de nem hiszem, hogy sok újat tudnék mondani a jelenlévőknek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...