Jump to content

Viac druhov / vyhotoveni jedneho produktu


Skuta

Recommended Posts

Zdravim,

Riesim obchod s nabytkom a mame problem s tym, ze jeden nabytok ma viacero druhov / farieb/ vyhotoveni v roznom type dreva. Cena je u kazdeho vyhotovenia rovnaka, ale neviem ako spravit nejake zaskrtavatko ktore by cloveka prinutilo zvolit si vyhotovenie v prestashope pri produkte.

Nahradne riesenie moze byt, ze pri vyberani produktu moze uzivatel pripisat do komentara (nejaky textbox pri produkte) o aky typ vyrobku ma zaujem.

Viete pomoct?

Link to comment
Share on other sites

Zdravim aj ja,

ved v prestashope je mozne k produktu zadat veskere kombinacie farieb/velikosti/dreva atd. V zaloske Catalog chod na attributy a skupini attribut - tam si zalozis ake mas barvy, velykosty, vyhotovenia, velikosti atd. Potom zalozis artikl a ulozis ho. Potom ho este raz otvor a mas zalozku 3 kombinacie kde mozes zadat veskere kombinacie, ktere ten produkt moze mat. Tam aj mozes zadat ci sa cena zvysi alebo znizi (podla toho ci si zadal neaku cenu u hlavneho artiklu) - Ked kombinacia ma mat inu fotku, tak tu musis pod zalozke fotky pred tym co zacnes zadavat kombinacie uploadovat, lebo potom ich pri tej kombinacie mozes vybrat. To ma ten effekt, ked si zakaznik na shope vybere tu kombinaciu, tak sa mu zmeni aj fotka podla tvojho zadavania.

snad som pomohol
Huetty

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...