Jump to content

Görünüm sorunu

Mrdp

Recommended Posts

Kullandığım temadan mı veya modül pozisyonlarının yerlerininden mi kaynaklanıyor bulamadım ama bu görünümde sepat ve üzerindeki hesabınız sepet ve hoşgeldin giriş yazısı sepet modulu ile birbirine giriyor.. Nasıl duzeltmem gerekiyor..

http://www.asalmuhendislik.gen.tr
Ytl yi ekledim lakin kutucuktan taşma yaptı görünümde kutucukları nasıl büyütebilirim..?

Döviz kurları bu script için varmı ? Döviz Kurlarını alıp otomatik olarak birbirine çevirip fiyatları gösterecek şekilde
Mail Order Sistemi nasıl yapılabilir ?

Merhaba,

Kullandığım temadan mı veya modül pozisyonlarının yerlerininden mi kaynaklanıyor bulamadım ama bu görünümde sepat ve üzerindeki hesabınız sepet ve hoşgeldin giriş yazısı sepet modulu ile birbirine giriyor.. Nasıl duzeltmem gerekiyor..
Bu bir bug sorunu (Firefox ile hata yok, fakat explorer ile görünüm bozuluyor), ve daha önceden prestashopa bildirilmiş. Final sürümde bu hata kaldırılacak.

Ytl yi ekledim lakin kutucuktan taşma yaptı görünümde kutucukları nasıl büyütebilirim..?
YTL yerine Ytl simgesini kullanabilirsin >>> ¥
Kutuyu genişletmek istiyorsanız: themes/prestashop/css/global.css acın ve altdaki kodu bulun (702 satır) ve width değerini 2em yapın
#header #currencies_block_top ul li a{
   font-size:0.8em;
   background-color:#f1f2f4;
   border:#595a5e 1px solid;
   text-decoration:none;
   display:block;
   width: 1em;
   height: 1.5em;
   padding: 0 0.5em;

Döviz kurları bu script için varmı ? Döviz Kurlarını alıp otomatik olarak birbirine çevirip fiyatları gösterecek şekilde
Mail Order Sistemi nasıl yapılabilir ?
Henüz otomatik kur güncelleme yok.

Kolay gelsin...

• 1 month later...

Peki görünümü düzeltmek için hiçbir şey yapılamaz mı ? Bug sorunu diyip tekrar mı kurulacak sistem ?

Mesela pozisyon ayarlarıyla oynarken olan bi sorun - sağ bloğum explorerda gözükmüyo daha doğrusu sol bloğun en altından itibaren çıkıyor.Fakat firefox ta sorun yok -

Bu sorun düzeltilebilirmi Kerim Bey ?

Merhaba,

düzeltilmesine düzelir sanırım. Fakat şahsı olarak bu konu ile ilgilenmedim. Hem bence yeni sürümü bekleyiniz, aksi taktirde daha sonra güncellemelerde sorun çıkar, şimdi scripti kurcalarsanız. Hem güncellemede herhangibi yeni kurulum falan olmıyacakö mevcut olan kurulum update edilecek. Beklemenizi tavsiye ederim.

Kolay gelsin...