Jump to content

Pomoc s inštaláciou PS, inštaláciou prekladu, pridanie kategórií a nastavenie konfigurácií - 20€


kubo01

Recommended Posts

Ahojte, hladám niekoho kto robí dlhšiu dobu s prestashopom, poprípade už vytváral aj nejaké tie platobné moduly a iné doplnky.
Ako prvé by som potreboval rozchodiť prestashop. Pridať tam preklad, povytvárať mnou požadované kategórie a nastaviť moju firmu ako predajcu (email kde budú chodiť objednávky atď)

Za to ponúkam 20€., poprípade dohodou (cena je orientačná ale myslím že za inštaláciu a jednoduchú konfiguráciu stačí)

Na eshope sa budú predávať nástroje a náradie. Takže úprava template v budúcnosti potrebná ;)

dalej by som mal záujem o nejaký affiliate modul (najlepšie aj viacúrovňový - 1. člen 10% - ked sa cez neho niekto zaregistruje a privedie zákazníka tak získa z toho nákupu napr 6%...), dalej platobné moduly pre slovensko (platba VISA kreditkou, Tatrapay, Slovenská sporiteľňa, poprípade iné.
- na cene sa samozrejme dohodneme.

Uvítal by som niekoho kto by dokázal v budúcnosti dorobiť do prestashopu čokolvek potrebné pre chod eshopu.

Ozvať sa mi môžete tu do témy ale uprednostňujem kontakt cez email [email protected] alebo icq 339 475 356
V prípade spokojnosti nevylučujem dlhodobejšiu spoluprácu.

ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, hladám niekoho kto robí dlhšiu dobu s prestashopom, poprípade už vytváral aj nejaké tie platobné moduly a iné doplnky.
Ako prvé by som potreboval rozchodiť prestashop. Pridať tam preklad, povytvárať mnou požadované kategórie a nastaviť moju firmu ako predajcu (email kde budú chodiť objednávky atď)

Za to ponúkam 20€., poprípade dohodou (cena je orientačná ale myslím že za inštaláciu a jednoduchú konfiguráciu stačí)

Na eshope sa budú predávať nástroje a náradie. Takže úprava template v budúcnosti potrebná ;)

dalej by som mal záujem o nejaký affiliate modul (najlepšie aj viacúrovňový - 1. člen 10% - ked sa cez neho niekto zaregistruje a privedie zákazníka tak získa z toho nákupu napr 6%...), dalej platobné moduly pre slovensko (platba VISA kreditkou, Tatrapay, Slovenská sporiteľňa, poprípade iné.
- na cene sa samozrejme dohodneme.

Uvítal by som niekoho kto by dokázal v budúcnosti dorobiť do prestashopu čokolvek potrebné pre chod eshopu.

Ozvať sa mi môžete tu do témy ale uprednostňujem kontakt cez email [email protected] alebo icq 339 475 356
V prípade spokojnosti nevylučujem dlhodobejšiu spoluprácu.

ďakujem




Nechýba tam este jedna nula? 20 (200) :vampire:
Link to comment
Share on other sites

nie nechýba, 20€ (600sk) je myslím viac ako dosť za to že niekto prekliká pri inštalácii pár krokov a nastaví to ... nechcem ani unikátnu grafiku a hosting s doménou si platím osobitne ;) , toto vidím tak na 20-30 minút pre skúseného prestáka

Link to comment
Share on other sites

Tak potom veľa šťastia! za 20
=====================================
Divím sa že administrator dovolí takéto inzeráty!!!!!!


je to dopyt/ponuka za to že ty by si to za túto cenu nespravil neznamená že to niekto za tolkoto nespraví, hladám samozrejme človeka ktorý mi prestashop nainštaluje nie preto že by som to nevedel sám (kajo.sk som si inštaloval sám), ale nechce sa mi s tým babrať, nakoniec aj tak niekde spravím chybu ktorej sa za 20€ môžem vyvarovať a budem potrebovať určité moduly a nastavenia a kedže sa v prestashope ešte moc neorientujem tak radšej popýtam niekoho skúsenejšieho, doteraz som robil s VM
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...