Jump to content

Preklad shopping cart


Borly

Recommended Posts

Zdravím.

 

S prestashopom ešte len začínam takže sa ospravedlňujem dopredu keď sa budem pýtať hlúposti.

 

Asi ako väčšina začiatočníkov mám problém s prekladmi.

 

Momentálne bojujem s prekladom ,,Shopping cart" a item(s) v headery. Mám tému kúpenú od tretej strany ale tá využíva základný modul blockcart, ktorý je v administrácii celý preložený ale fráza Shopping cart ani item(s) tam vôbec nieje. Skúšal som to hľadať aj na tvrdo v kodoch ale neviem to nájsť.

 

Preto sa obracia na Vás ako odborníkov ako by som to vedel preložiť. shop je na adrese: www.vysperkujzenu.sk

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Borly, tu na sk fore to moc "nefičí". viac pomoci najdes podla mna na English, co je dost smutne. Staci ked si pozries kedy boli pridane posledne prispevky.

Preklad je dobry, sem tam na moduloch je to trosku zvlastne ale da sa to vyriesit dodatocnym prekladom. Officialny preklad je tu https://crowdin.com/project/prestashop-official/sk#

 

Prekladat si mozes cez Localization > Translations > 

Tam si najdi co chces prelozit, ale ma to problem v tom (podla toho co som sa docital), pri update sa ti to moze zmenit.

Cize pred kazdym update/upgrade rob zalohy vsetkeho !

 

Tazktiez, jazyk v ktorom budes pouzivat PS by si mal nastavit hned na zaciatku.

 

 

Inak, hlupa otazka neexistuje. Len aby sa niekto nasiel na odpoved.

 

Podla mna, ak nemas web hotovy tak by som ho nedaval moc na verejnost, hlavne kategoriu blbosti ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...