Jump to content

Poszukuję poważnego wdrożeniowca presty


staszek

Recommended Posts

Poszukuję poważnego wdrozeniowaca presty - najlepiej z Krakowa i okolic do zrobienia 4 sklepów. 

WYMAGANA UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO WPROWADZANIA ZMIAN i programowania nie tylko instalowania gotowych modułów. 

Możecie polecić kogoś z doświadczeniem i rzetelnego - tzn takiego który nagle przy problemie nie przestaje odbierac telefonu ;)??

 

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję poważnego wdrozeniowaca presty - najlepiej z Krakowa i okolic do zrobienia 4 sklepów. 

 

WYMAGANA UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO WPROWADZANIA ZMIAN i programowania nie tylko instalowania gotowych modułów. 

Możecie polecić kogoś z doświadczeniem i rzetelnego - tzn takiego który nagle przy problemie nie przestaje odbierac telefonu ;)??

Sprawdź PW :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nic do gimbazy nie mam - ale niestety kontakt urywa się przy pierwszym jakimkolwiek problemie - lub rozwiązaniu którego nie da się skopiowac. 

 

Pisałem chyba do 10 firm które chwalą się super wdrożeniami presty (top 10 googla) to 90% również sprawia wrażenie osób zajmujących się kopiowaniem i naciskaniem guzika Zainstaluj moduł 

 

Na razie mam 1 firmę która konkretnie mówi co i jak - na kilkadziesiąt zapytań

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...