Jump to content

Blok nakładania filtrów nawigacyjnych


Recommended Posts

Witam,

 

 

mam zadanie chyba nie takie proste ale spytam może ktoś coś podobnego robił, lub wie jak by udało się to zrobić.

 

W mojej firmie zarządzamy produktami z SubiektaGT i nasza integracja z prestashopem nie jest zbyt udana aktualnie nie mamy opcji przesyłania atrybutów i cech dlatego wszystkie cechy mamy w kategoriach. 

Potrzebuje przerobić Blok nakładania filtrów nawigacyjnych tak by w kategoriach o głębokości 5 pokazywał wszystkie kategorie (Np. jak jestem w kategorii 1 to żebym mógł pokazać produkty które są zarówno w kategorii 1 - to domyślnie i kategorii 2 - wybranej z listy)

 

Zasada działania podobna jak Blok nakładania filtrów nawigacyjnych tylko zamiast subkategorii chciałbym by sprawdzał wszystkie kategorie. 

Pomożecie? Bardzo proszę, jeśli ktoś ma już napisany taki moduł to proszę też podsyłać. 

 

 

 

Wyjaśnienie na przykładzie:

Sprzedajemy dekoracje okolicznościowe. Kategorie mamy podzielone w dwóch drzewach produktowym i okazji. Bardzo byśmy chcieli by jeśli ktoś wybierze urodziny dziecka (okazja) to dostanie jako filtry (produktów) - balony, czapeczki itp. I będzie mógł wyświetlić tylko czapeczki które pojawiły się w urodzinach dziecka. Posortowanie tego kiedy pokazać okazje a kiedy produkty to już sam napisze potrzebuje tylko modułu który może filtrować po innych kateogriach (crossowanie kategorii)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...