Jump to content

Cena końcowa zamówienia


sebas1988opo

Recommended Posts

Witam ponownie, teraz z kolei problem polega na tym że przypadkiem odkryłem że cena podawana przy finalizacji zamówienia jest ceną NETTO a nie BRUTTO. No przynajmniej u mnie, może coś źle wpisałem bądź skonfigurowałem. Prosiłbym o jakąś podpowiedz bo stoję w miejscu :) post-831395-0-54118000-1409862760_thumb.jpg

 

Głownie chodzi mi o to iż jest do dosyć mylące dla klienta, gdyż wszystkie ceny podawane są w brutto a podliczenie w netto.

Link to comment
Share on other sites

Wiec prostuję temat i jest dokładnie tak jak tutaj opisujesz.

I przyznaję się że nie zwróciłem na to uwagi.

Cześć,

by ta cena "RAZEM" w podsumowaniu zamówienia pokazała się jako BRUTTO trzeba w Lokalizacja -> Podatki -> Wyświetlaj podatek w koszyku zmienić na TAK

Teraz cena odpowiednio jest ceną Brutto i nawet dodatkowa tabela jest z podkreśloną ceną netto.

Lecz muszę również powiedzieć że te wyświetlanie podatku w koszyku jest domyślni wyłączone i trzeba je odpowiednio uruchomić jak opisane wyżej. A ceny produktów mam jak najbardziej z podatkiem tylko po prostu było wyłączone wyświetlanie brutto. Dziękuję za szybką odpowiedz i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Oprócz tego jest mały błąd w preście który przy szybkim checkoucie pokazuje dla kosztów wysyłki napis netto zamiast ceny brutto, wyświetla to się tylko w jednym miejscu. Mimo napisu cena netto wyswietlana jest kwota brutto. Naprawić to można zmieniając następującą rzecz - długo mi zajeło znalezienie tego:)

/themes/default-bootstrap/modules/blockcart/blockcart.tpl

<strong class="dark">
    {l s='Total shipping' mod='blockcart'} {l s='(tax excl.)' mod='blockcart'}
</strong>
zmień na:
<strong class="dark">
    {l s='Total shipping' mod='blockcart'} {l s='(tax incl.)' mod='blockcart'}
</strong>
Edited by 2rgbui2vbuiver (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...