Jump to content

Probleme logare clienti si back office


Recommended Posts

Salut,

Folosesc Prestashop (versiunea 1.0) pentru magazinul meu si de ceva timp intampin niste probleme. Sunt momente ale zilei cand nu ma pot loga in back office. Nu imi apare vreo eroare in timpul logarii, ci pur si simplu imi cere sa introduc din nou user si parola. Dupa ce ma chinui ceva timp nu reusesc dacat sa vad o pagina, doua si iar trebuie sa ma loghez.

De cand am aceasta problema am observat ca am clienti care se inregistreaza dar nu plaseaza comenzi. Am si eu un cont de proba si am descoperit de ce nu plaseaza comenzi. In acelasi timp in care eu nu pot sa ma loghez in back office, nici ei nu pot plasa comenzi. Isi fac contul, adauga produse in cos, dar cand trebuie sa confirme comanda le cere sa se logheze si intampina aceeasi problema ca si mine cu logarea in back office. Clientii nu au rabdare sa incerce cateva minute sa se logheze, iar daca intr-un sfarsit se logheaza, constata ca le-au disparut produsele din cos si trebuie sa o ia de la capat. Daca li se intampla acest lucru de 3-4 ori, isi baga picioru' in el de magazin si pleaca in alta parte.

Care poate fi motivul problemei?

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...