Jump to content

Filtr kategorii - krok po kroku


Recommended Posts

Witam

Potrzebuję pomocy w usunięciu koło kategorii (0) i ułożeniu ich od A-Z bo teraz są pomieszane.

piszę na forum ponieważ na maila nie otrzymałem odpowiedzi którego wysłałem do sprzedającego.

Pod tym linkiem widać jak to wygląda czesci24.eu 

Link to comment
Share on other sites

Ok

A mam też taki problem jak wchodzę w moduły daję na tym module konfigurację to muszę czekać jakieś 5min żeby się otworzyła, nie wiem czy to ma związek z tym że posiadam dużo subkategorii.

Tak samo mam jak chcę wejść w konfigurację Górne menu poziome to w ogóle się nie uruchamia. Czy można jakoś bezpośrednio w bazie danych skonfigurować moduł Górne menu poziome - chodzi mi żeby z niego wywalić menu kategorie(główne). Jak próbuję wejść to mam 4cpu na 100%

Edited by kaju007 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nowa wersja jest już wydana, dodana została opcja sortowania kategorii według przyjętego kryterium.

filtr kategorii prestashop

 

 

A mam też taki problem jak wchodzę w moduły daję na tym module konfigurację to muszę czekać jakieś 5min żeby się otworzyła, nie wiem czy to ma związek z tym że posiadam dużo subkategorii.

Tak samo mam jak chcę wejść w konfigurację Górne menu poziome to w ogóle się nie uruchamia. Czy można jakoś bezpośrednio w bazie danych skonfigurować moduł Górne menu poziome - chodzi mi żeby z niego wywalić menu kategorie(główne). Jak próbuję wejść to mam 4cpu na 100%

omawiany problem dotyczy ogromnej ilości kategorii które posiadasz w sklepie, 

pamiętam, że jak działałem u Ciebie na sklepie w back office w sprawach kategorii to strasznie sklep zamulał gdziekolwiek bym nie wszedł (gdzie wyświetla się drzewo kategorii).

 

 

co do block top menu, problem rozwiązany (link dla zainteresowanych: http://www.prestashop.com/forums/topic/354368-konfiguracja-top-menu-poziome/ )

Link to comment
Share on other sites

Nowa wersja modułu ściągnięta i działa sortowanie od A-Z:)

 

Ale mam jeszcze pytanie odnośnie wyświetlania kategorii.

Teraz mam tak kategorie

-główna

 - i wszystkie marki

i jak tak dam to pokazują się wszystkie kategorie mógł bym może zrobić coś takiego

-głowna

  -Auta

     - wszystkie marki

Ale przy mojej ilości kategorii i subkategorii z panela jest to trochę niemożliwe ( serwer mieli i mieli :) )

Dałeś mi rozwiązanie do wyświetlania wybranych kategorii dla modułu block kategorii (ten co w prescie jest) i to działa, chciał bym coś takiego samego dla tego moduły wpisać żeby wybrać sobie tylko ID marek samochodów.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...