Jump to content

Problem z systemem CMS (Token Bezpieczeństwa)


dellos

Recommended Posts

Mam problem z systemem CMS. Staram się dodać nowy wpis/stronę i otrzymuję informację:

 

Nieprawidłowy token bezpieczeństwa

 

Klikam na "Rozumiem ryzyko i chcę wyświetlić tą stronę"

 

ale nic nie pomaga wraca do spisu CMS a nie pozwala założyć nowej strony. Jakieś rozwiązanie tego problemu ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Witam . Ja równiez mam problem z Tokenem bezpieczeństwa. Presta 1.5.4.0. Kupiłem moduł e-ticket i po zainstalowaniu nie działa. W katalogu jest AdminManagetickets do którego nie daje mi dostepu a mam konto SuperAdmin. Za radą zainstalowałem ręcznie w zamówieniach dwie zakładki Skan e-ticket i List-eticket a gdy prubuje w nie wejsc wyskakuje mi właśnie problem z tokenem bezpieczeństwa. Jeśli mimo tego wyswietle te strone to ładuje no ale przeciez tak nie powinno być. Prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam. probem załatwiony połowicznie. Co prawda autor modułu zwrócił pieniadze/ mimo pełnego dostepu do sklepu sam nie wiedział jak to naprawic/ Efekt jest taki ze nadal potrzebuje modułu który dawał by mozliwość

.1 zabukowania biletu  w danym dniu i godzinie

2.klient po płatności dostawałby na email ten bilet i sam mógłby go drukować.

  Czy moze ktoś zna taki modul który spełniałby te opcje do presty 1.5.4.0 i oczywiscie  działa

 

A zapomniaem dodac ze pozostał mi slad który nie wiem jak usunąc/ mimo ze wadliwy moduł usunałem/ . W katalogu mam 2 puste przyciski adminmenage ticket i menage ticket  a powiem szczerze jedyne na czym sie znam to pszczoły wiec za rade jak z tego wybrnąc bede wdzięczny

Edited by pszczola36 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...