Jump to content

Ominięcie wprowadzania danych adresowych klienta dla konkretnego produktu


localh0st

Recommended Posts

Witam. Problem wygląda następująco: mam produkt, dla którego chcę uprościć ścieżkę zakupu, gdyż nie wymagam podczas jego zamawiania uzupełniania danych adresowych. 

Aktualnie schemat zamawiania dla nowo rejestrowanego klienta wygląda następująco:

rejestracja (imie/nazwisko/adres email/hasło) > zamówienie produktu > uzupełnienie danych adresowych konta (domena.pl/adress?back=order.php?FStep=multi-shipping) > lista z koszyka i przycisk potwierdzenia (domena.pl/quick-order )

 

Chcę pominąć krok uzupełniania danych i potwierdzenia listy z koszyka, by schemat tylko dla danego produktu wyglądał tak:

 

rejestracja (imie/nazwisko/adres email/hasło) > zamówienie produktu > zakupiono

 

Aktualnie rozróżniam w pliku product.tpl, który produkt to ten darmowy. Tak wygląda jego przycisk zakupu:

<button type="submit" name="Submit" class="button_green_medium" {if (!$allow_oosp && $product->quantity <= 0) OR !$product->available_for_order OR (isset($restricted_country_mode) AND $restricted_country_mode) OR $PS_CATALOG_MODE}disabled="disabled"{/if}>{l s='Kup teraz'}</button>

W jaki sposób najprościej jest dokonać transakcji zakupu bezpośrednio po kliknięciu w/w przycisku (pomijając funkcje np. z kontrolerów AdressController itd.)?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...