Jump to content

Ukrycie dodaj do koszyka i więcej


Recommended Posts

Witajcie,

walczę jak ten znany jegomość z wiatrakami

i mi ręce opadły :-|

 

Na liście produktów potrzebuję ukryć "dodaj do koszyka" oraz "więcej" ale żeby były dostępne po najechaniu wskaźnikiem na produkt.

 

Domyślnie opcja działa powyżej 1200 punktów, a mi zależy aby działała od 992px.

Zagrzebałem się dziś po pachy w tym drobiazgu, ale nic nie wymyśliłem.

Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki będę niezmiernie rad.

Link to comment
Share on other sites

Opisz jeszcze raz swój problem, ponieważ chyba nie rozumie.

 

Na liście produktów potrzebuję ukryć "dodaj do koszyka" oraz "więcej" ale żeby były dostępne po najechaniu wskaźnikiem na produkt.

 

Ja to widzę tak:

 

wchodzę w dowolna kategorie i widzę zdjęcie produktu nazwę i cenę, po najechaniu myszką (wskaźnikiem) na produkt widzę dodatkowo dodaj do koszyka i przycisk więcej. A ty jaki efekt chcesz uzyskać?

Link to comment
Share on other sites

I tak właśnie działa to pokazywanie dla większych rozdzielczości ekranu.

Ale na ekranach o szerokości 1024 punkty nie ma tego mechanizmu,

zamiast pokazywania "dodaj do koszyka" i "więcej" są one umieszczone na stałe pod zdjęciem, nazwą i ceną.

A to tworzy wielgachne strony z listą produktu.

Link to comment
Share on other sites

Teraz rozumie, wydaje mi się że wystarczy w product_list.css zmienić sposób wyświetlania tzn. dla button-conteiner przy chcianych rozdzielczościach dodać display:none i dodać te same style z :hover już z widocznym buttonem. Nie mam czasu teraz tego sprawdzać ale wydaje mi się ze powinno zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzięki, pokombinowałem wg sugestii i poprzenosiłem style w zależności od rozdzielczości.

Udało się na tyle, aby dla mniejszych rozdzielczości od 1200 ukryć: dodawanie do koszyka, więcej, lista życzeń i do porównania.

Dzięki temu kafelek z produktem mniej zajmuje.

Ale wyświetlania tych informacji dla hovera nie udało mi się zrobić.

Coś mi umyka, zakręcone to jak świński ogonek ;-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...