Jump to content

Modul - slider při přihlášení zákazníka do do eshopu zmizí


hubija

Recommended Posts

Zdravím všechny Prestašopisy :-)

 

právě tvořím jeden eshop, který běží na Prestashopu 1.5.6.1. Téma používám od společnosti Leotheme, konkrétně užívám mnou malinko upravené téma T-shirt. Všechno běží více méně tak jak má, až na jednu věc. Při přihlášení zákazníka do eshopu zmizí celý slider. Jedná se o modul "leo slide image using camera", který byl součástí šablony a je vyvinut přímo designéry tohoto tématu. Problem ani nespočívá až tak v tom, že úplně zmizí slider, jako spíš v tom, že textura, která je za sliderem po jeho zmizení následně překryje celý vršek stránek včetně loga a horního navigačního menu. To už problém je. Podotýkám, že to dělá stejnou věc na všech prohlížečích.

 

Zkoušel jsem nahrát na server znovu úplně čisté téma, bez mých úprav - naprosto stejná situace. Problémů může být celá řada. Nejprve jsem hledal chybu v souboru leocamera.tpl, nicméně nic neobvyklého jsem tam nenašel (to ještě neznamená, že tam není chyba :-) ) Napadlo mě, že ještě může být problém někde v nastavení global.css, nebo v nějakých právech přístupu. Bohužel ač jsem pátral mnoho času na nic jsem nepřišel. Na forech jsem hledal - bez výsledku. Zkusil jsem napsat vývojáři tohoto tématu a modulu - zatím bez odpovědi. V přílohách jsou screenshoty problému. Na vyžádání pošlu třeba kódy, nebo zapnu eshop a pošlu heslo k účtu.

 

Asi by to šlo vyřešit odinstalací celého modulu a nainstalování nějakého jiného, nicméňě tento slider se mi líbí a je zdarma, takže bych to rád pochopitelně vyřešil. Napadlo mě ještě tento modul odinstalovat a znovu nainstalovat, třeba by to mohlo pomoct ne? Předem všem děkuji za snahu!

 

 

post-318318-0-39345900-1409047843_thumb.png

post-318318-0-08738500-1409047934_thumb.png

post-318318-0-20161600-1409048017_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...