Jump to content

Termékjellemzők (Megoldott)

Tokra
 Share

Recommended Posts

Sziasztok,

1.6x verzió, alap téma. Létrehozom a termékjellemzőket, melyeket szeretnék legördülő ablakban megjeleníteni a termék mellett (100ml, 200ml stb.), de vakamiért nem jelenik meg. Már minden menüpontot végignéztem, elvileg minden jó, mégsem jelenik meg a legördülősáv.

Hogyan határolható be a hiba, de akár az is lehet, hogy én csinálok rosszul  valamit.

Edited by Tokra (see edit history)

Ennek működnie kell. Nem igényel külön beállítást. A teljesítmény oldalon le lehet tiltani a tulajdonságokat, de akkor a termék szerkesztésekor ezt látnád.

Amire gyanakszok, hogy nem Feature értékeket adtál hozzá, hanem Attribute értékeket. (azért nem magyarul írtam mert a magyar fordításokban nem túl szerencsés módon keveredik ez a kettő / tulajdonságok - jellemzők)

• Like 2

Igen, ez volt az egyik baj. A másik, hogy nem tűnt logikusnak, hogy a kombinációk menüben kell ezt összehozni. Úgy véltem az arra való, hogy termékeket állítson össze a vevő, nem arra, hogy termék verziókat válasszon egy legördülő menüből.

De így akkor már működik, köszönöm a segítséget!

Edited by Tokra (see edit history)
  • Like 1