Jump to content

"Undefinied index" hiba


olcsoarukboltja

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Szeretném a segítségeteket kérni:

 

Egyik pillanatról,a másikra összeomlott az oldalam. Gyakorlatilag,jelen pillanatban használhatatlan.

 

A kezdőlap  bejön,a cms blokkok is rendesen mennek,a kategóriákat is meg lehet nyitni.

 

Azonban a termékeket már nem lehet megnézni!

 

Amikor rákattintok egy termékre,akkor tölt egy darabig,-majd "Fatal Error"üzenettel kifagy az oldal.

 

Bekapcsoltam a "debug"-módot,és az alábbi hibaüzenetek jönnek:

Strict Standards: Declaration of Dispatcher::loadRoutes() should be compatible with DispatcherCore::loadRoutes($id_shop = NULL) in/web/htdocs2/olcsoxxxxxxxxhu/home/www/override/classes/Dispatcher.php on line 16

Notice: Undefined index: id_category in /web/htdocs2/olcsoxxxxxxxxxhu/home/www/override/classes/Category.php on line 39
Notice: Undefined index: tab in /web/htdocs2/olcsoxxxxxxxxxxhu/home/www/override/classes/Category.php on line 39
Strict Standards: Declaration of Dispatcher::loadRoutes() should be compatible with DispatcherCore::loadRoutes($id_shop = NULL) in/web/htdocs2/olcsoxxxxxxhu/home/www/override/classes/Dispatcher.php on line 16
Warning hiba: fájl /web/htdocs2/olcsoxxxxxxxhu/home/www/modules/nqgatewayneteven/classes/Gateway.php, sor 28
[2] set_time_limit() has been disabled for security reasons

El nem tudom képzelni mi lehet ez! 

 

Köszi,a segítséget előre is!

Edited by olcsoarukboltja (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nem telepítettél egy modult? Vagy nem lett frissítve valamelyik?

 

Csak egy tipp:

Töröld az alábbi fájlokat:

./override/classes/Category.php
./override/classes/Dispatcher.php

(előtte persze másold le őket, hogy vissza tudd tenni, ha nem ezekkel van a hiba)

 

Illetve a hibaüzenetben említésre kerül a "nqgatewayneteven" modul. Ezt nem ismerem. Megpróbálhatod még ezt is kikapcsolni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nem telepítettél egy modult? Vagy nem lett frissítve valamelyik?

 

Csak egy tipp:

Töröld az alábbi fájlokat:

./override/classes/Category.php
./override/classes/Dispatcher.php

(előtte persze másold le őket, hogy vissza tudd tenni, ha nem ezekkel van a hiba)

 

Illetve a hibaüzenetben említésre kerül a "nqgatewayneteven" modul. Ezt nem ismerem. Megpróbálhatod még ezt is kikapcsolni.

 

Hát,köszi a választ.

 

Nos megpróbáltam törölni őket,de a hiba ugyanúgy fennál továbbra is. 

 

Most jött egy levél a tárhelyszolgáltatómtól,hogy megduplázták az adatbázisméretet. Ezzel lehet összefüggés,esetleg?

 

Nem modultelepítéskor nyiffant ki. Egyszerűen épp egy képet illesztettem be az egyedi cms blokkba,amikor beugrott valami hibaüzenet. Azóta csinálja. 

Edited by olcsoarukboltja (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...