Jump to content

Jak włączyć losowe wyświetlanie produktów na stronie głównej ?


Recommended Posts

no to jestem w kropce 

screenshot któy załączyłes pokazuje 1 moduł, czy 3 osobne moduły?

pytam bo:

- polecane produkty

- nowe produktu

- wyprzedaże

 

to w standardowej prestashop OSOBNE moduły

tutaj wygląda tak, jakby to był jeden

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

musisz poszukac co to za modul (katalog), podpowiedz dostaniesz jak na liscie modulow najedziesz na niego myszka, title pokaze nazwe katalogu.

 

dalej wchdozisz w katalog i szukasz pliku .php o takiej samej nazwie jak katalog. w nim szukasz funkcji 'hookDisplayHome' i w odpowiednim linijkom, ktore odpowiedzialne sa za generowanie produktow do wyswiertlenia dodajesz shuffle()

 

np:

$category = new Category(Context::getContext()->shop->getCategory(), (int)Context::getContext()->language->id);
        $nb = (int)(Configuration::get('HOME_FEATURED_NBR'));
        $products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10));

zmieniasz na

$category = new Category(Context::getContext()->shop->getCategory(), (int)Context::getContext()->language->id);
        $nb = (int)(Configuration::get('HOME_FEATURED_NBR'));
        $products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, (500));
        shuffle($products);
        array_splice($products, ($nb ? $nb : 10));

dla'polecanych'

Edited by deejay3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam ,

 

Posiadam Wersja PrestaShop 1.6.0.9 i jakiś czas temu pytałem jak włączyć losowe wyświetlanie produktów na stronie ?

 

Znalazłem  w panelu administracyjnym coś takiego jak  MODUŁY>MODUŁ Polecane produkty na stronie głównej >

 

Otworzyło się okno modułu (konfiguracji) i znajdują się następujące treści:

 

 USTAWIENIA

To add products to your homepage, simply add them to the corresponding product category (default: "Home").
Ilość produktów, które mają być wyświetlane

Ustaw ilość produktów, które chcesz wyświetlić na stronie głównej (domyślnie: 8).

Category from which to pick products to be displayed

Choose the category ID of the products that you would like to display on homepage (default: 2 for "Home").

Randomly display featured products
TAKNIE

Enable if you wish the products to be displayed randomly (default: no).

 

Zgodnie z instrukcją włączyłem funkcje wyświetlania losowego , i

 

wpisałem numer kategorii z której mają się wyświetlać produkty.

 

Wszystko ładnie wskoczyły mi nowe produkty na stronie ale mam

 

pytanie czy losowanie produktów następuję w momencie odświeżania strony  czy następuje po jakimś czasie ? Bo jak odświeżam strone to na stronie są cały czas te same produkty ????

 

 

Polecane produkty na stronie głównej
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...