Jump to content

PS 1.6.0.9 Jak vymazat úvodní statistiky?


Fastarrow

Recommended Posts

Ahojte,

 

nainstaloval jsem si novou PS a konečně jsem se mi podařilo převést objednávky a zákazníky z verze 1.4.7, ale ikdyž jsem vymazal tabulky a nechal tam jen své aktuální objednávky, tak mi to háže nesmysl

 

Prodeje 671 885 Kč   Objednávky 5 156   Hodnota košíku 130 Kč   Návštěvy 318 952   Úspěšnost prodeje 1.62%   Čistý zisk 232 684 Kč   na nástěnce. Nevíte jak to mohu uvést do reálných čísel? Někde to načítá asi zkušební data.   Děkuji
Link to comment
Share on other sites

Záleží co vše jste z původního eshopu importoval... jinak už při instalaci(pokud jste neprováděl upgrade) je možné nainstalovat eshop bez demodat. Zkuste případně znovu.

 

zkopiroval jsem tabulky klientů a objednávek včetně historie... Předtím byly demodata na nástěnce. Zboží jsem vymazal (demo zboží) z dtb, ale na nástěnce to zůstalo.. Tak nevím z čeho statistiky čerpají... Instlaovat znovu už to nebudu. btw: jak se dá nainstaloval novy eshop bez demo dat?

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem znovu teda ač nerad nainstaloval celý eshop a po zadání dat pro přístup k dtb, se to nainstalovalo komplet celé bez dalších dotazů - SAMOZŘEJMĚ VČETNĚ DEMO DAT. 

 

Takže jdu hledat ve foru jak smazat zkušební data...

Link to comment
Share on other sites

vyřešeno.

 

Vpravo dole vypnout DEMO mode - na nástěnce. 

 

Po nainstalování doporučuju: jít do moduly - tam zadat ctrl + F "cleaner" - pokud není nainstalováno tak samozřejmě nainstalovat a pak postupně od vrchu až dolů vyčistit a provést vše co nabízí. Musíte souhlasit a přepnout vypínač na ANO - že víte co děláte. Smažete zkrátka úplně všechny data...

 

I pak jsou na nástěnce demo data, takže pak zajít vpravo dolů a vypnout na přepínači...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...