Jump to content

Ürünlerime resim ekleyemiyorum ...

istemsiz

Recommended Posts

Merhabalar sorunu buraya taşımayı uygun gördüm ;

Daha sade anlaşılması için  kısaca yazacağım.

Ürünler ekranındaki resimler sekmesinde , ürünler ilgili resim eklemek için dosya seç butonuna tıkladığımda hiç birşey olmuyor. Ekteki resimdeki buton. Daha sonra hata gösterimi "true" yapıp , normal siteme girmeye çalıştığımda ise aşağıdaki uyarıları aldım ve siteme girmiyor. "false" yapınca giriyor.

"Strict Standards: Declaration of FrontController::displayHeader() should be compatible with that of FrontControllerCore::displayHeader() in /home/boztepek/public_html/override/classes/controller/FrontController.php on line 119

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/boztepek/public_html/override/classes/controller/FrontController.php:119) in /home/boztepek/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 654

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/boztepek/public_html/override/classes/controller/FrontController.php:119) in /home/boztepek/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 655

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/boztepek/public_html/override/classes/controller/FrontController.php:119) in /home/boztepek/public_html/classes/Tools.php on line 132"

Not: İlk kurumla gelen demo ürünlerin hepsini sildim ve tek bir ürün oluşturdum....

Problemin ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok zaten kod bilgim olmadığı için sizede fazla yardımcı olamıyorum. Herşey güzel gitti 1 haftadır prestanın bütün ayarlarını yaptım en sona ürün eklemeyi bıraktım ama gelin görünki en büyük arızayı şimdi verdi keşke ilk ürün eklemeyi deneseymişim.Umarım sorunumu çözebilirim , ilginize şimdiden çok teşekkür ederim. 

İyi çalışmalar , kolay gelsin...

post-828159-0-43265300-1408227834_thumb.jpg

Edited by istemsiz (see edit history)

Merhaba

Yüksek muhtemel kurduğunuz bir modül, override>classes>controller klasörü içerisinde FrontController.php dosyasını otomatik ekleyerek varsayılan class dosyasının çalışmasını engellemiş. Ancak bu override dosyasında hata olduğu için, siz de hata alıyorsunuz.

Bahsettiğim dosyayı silerseniz sorununuz giderilir diye düşünüyorum. Ancak bu sefer, bu override dosyasını oraya ekleyen modül doğru çalışmayacaktır.

En doğru çözüm sonradan kurduğunuz modülleri teker teker kaldırıp sorunun giderilip giderilmediğini kontrol etmek olacaktır. Veya bahse konu override dosyasının içine girmek ve modül ismi aramak suretiyle veya modüller klasöründe aynı dosyayı aratarak ilgili modülü çok kısa sürede de bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuz modülü kaldırın.

Son bir ihtimal, modülü zaten kaldırmış olmanız ve buna rağmen override dosyasının kalmış olması. Bu durumda o dosyayı da manuel kaldırmanızda sorun olmayacaktır. 

Yukarıda yazan tüm çözümler temanızın bir override yapmadığı varsayımına dayanmaktadır. Override temanızdan geliyorsa, farklı bir yol denemeliyiz.