Jump to content
  • 0

Jak wyłączyć płatność przy odbiorze jeśli ktoś wybrał przesyłkę pocztą polską


foit125

Question

1. Mam takie pytania. prestashop 1.5 ostatnia wersja.

 

Klienta wybiera sobie np. przesyłkę pocztą polską  czy kuriera. Przechodzi do sposobów płatności i klientom się zdarza że zamiast wybrać pay u czy przelew wybierają płatność przy odbiorze w sklepie bo im się wydaje że to oznacza że to pobrania i zapłacą kurierowi. 

 

czy da się wyłączyć płatność osobistą w sklepie w momencie gdy ktoś wybierze kuriera albo pocztę polską ? Tak aby to się nie pojawiało?

 

2. Czy da się modyfikować przesyłkę w zamówieniu klienta? np chce za pobraniem a wcześniej wybrał przedpłatę. I ja che mu to zmienić w zamówieniu i chce żeby na fakturze się wygenerowało właściwie.

 

 

Dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Też mam taką podobną sytuacje jak klient zamawia wybiera wysyłkę przelewem, potem jest opcja do wyboru zapłać przelewem i za pobraniem

Jeśli klient wybrał opcje dostawy (opcja radiobox) np przedpłata na konto lub płatna przy odbiorze potem kliknij realizuj zamówienia

Są dwie opcje do wyboru zapłać przelewem albo za pobraniem 

Powinna zniknąć opcja zapłać za pobraniem gdy klient wybrał przedpłata na konto przelewem ???

 

Nie mam moduły ship2pay 

Używam prestashop 1.6

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W zakładace Wysyłka -> Przewoźnicy tam dodałem przewóz np poczta i kurier za pomocą przelewem albo za pobraniem 

Powinno jak kliknie za pobraniem to tylko sama opcja zapłać za pobraniem a przelewem powinno zniknąc 

Mam dwa moduły zapłać przelewem i za pobraniem 

Jak to zrobić zeby było jedna opcja gdy wybierze za pobraniem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...