Jump to content

E-mail Sorunu

aykuttosun

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür mail sorunu ile uğraşıyorum sonunda çözdüm smtp ayarlarını yanlış yapıyormuşum aşağıda ki şekilde yapınca düzeldi. bu şekilde deneme maili gidiyor şifremi unuttumdan mail gönderiyorum oda geliyor ama sadece benim mailme geliyor diğer mailleri denediğimde uyarı mesajı gitmiyor mail gönderildi diyor ama gitmiyor. Şimdi Bir şey fark ettim şifremi unuttumdan veya yeni üye kaydından sonra hangi mail olursa olsun mail benim e-postama geliyor bunu nasıl çözebilirim 

şimdiden teşekkürler

Mail Domain Adı : domainadi.com

SMTP Server : localhost

SMTP Kullanıcı : [email protected]

SMTP Şifre : **************

Şifreleme : Hiçbiri 

Port : 587

Edited by aykuttosun (see edit history)

Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür mail sorunu ile uğraşıyorum sonunda çözdüm smtp ayarlarını yanlış yapıyormuşum aşağıda ki şekilde yapınca düzeldi. bu şekilde deneme maili gidiyor şifremi unuttumdan mail gönderiyorum oda geliyor ama sadece benim mailme geliyor diğer mailleri denediğimde uyarı mesajı gitmiyor mail gönderildi diyor ama gitmiyor. Şimdi Bir şey fark ettim şifremi unuttumdan veya yeni üye kaydından sonra hangi mail olursa olsun mail benim e-postama geliyor bunu nasıl çözebilirim 

şimdiden teşekkürler

Mail Domain Adı : domainadi.com

SMTP Server : localhost

SMTP Kullanıcı : [email protected]

SMTP Şifre : **************

Şifreleme : Hiçbiri 

Port : 587

Sizin e-posta adresinize geliyor başka bir yere gitmiyorsa sunucunuzdaki MTA yapılandırmasında sorun vardır. 

Hiç bir yere gitmiyorsa SMTP parametrelerinizde hata vardır.

Yİne de kesin ve güvenilir bilgiyi hosting sağlayıcınızdan elde edebilirsiniz.