Jump to content

Kombinace barva/velikost/obrázek


Schmalz78

Recommended Posts

Ahoj prosim o radu: v eshopu mam tricko. 10 barev, 6 velikosti. Generátorem si vygeneruji kombinace. Potom si založím další kombinaci, kde nastavim treba BARVA ČERNÁ=obrázek tricka. Předpokládal jsem, ze pak jakákoli kombinace černé barvy s jakoukoli velikosti vyvolá obrázek černého tricka. Ale nefunguje to. Kdyz udělám kombinace barva/obrázek a jeste nemam vygenerovane velikosti, tak to přepínání barev s obrázky normalne funguje. Neznamená to doufám, ze bych musel u každé vygenerovane kombinace barva/velikost/ přiřazovat obrázek ručně, ze ne ? To me zabije, tech položek je mraky. Jde nějak jedne barvě s x variantami velikosti přiřadit jeden obrázek ? Doufám ze jsem to popsal srozumitelné, uz mi z toho šibe dekuju za radu !

Link to comment
Share on other sites

Obávám se, že přímo v adminu není jiného řešení než jít přes edit všech kombinací. Možná by ale mělo jít podobnou věc zařídit nějak hromadně přes SQL query v phpmyadmin. Ale na to bych se musel podívat přímo v DB - atributy mají celkem složitou strukturu (tj. není to jen v jedné DB)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...