Jump to content

marginesy dla zdjęć produktu


Recommended Posts

Dodajesz screena i oczekujesz odpowiedzi, to tak trochę jakby ktoś dał zdjęcie modelki w sukience i spytał się jaki to materiał na sukience, na oko coś widać ale nie do końca, dlatego jeśli chcesz informacji to daj informacji ;)

 

Link do sklepu to podstawa przy takich pytaniach, nie wiemy czy tam masz margin czy po prostu zdjęcia są takie małe.

Link to comment
Share on other sites

w wiadmości jest link do theme jaki jest "zamontowany"... to jest wystarczające do udzielenia informacji... a o sukience to jest komentarz zbędny... bardzo często po "zdjęciach" się szuka rodzaju czcionki...

Link to comment
Share on other sites

... to jest wystarczające do udzielenia informacji... 

 

A jednak nie, ponieważ wiele osób daje linki do oryginałów a w swoich szablonach po prostu nie zmienili wielkości zdjęcia i nie wygenerowali miniatur na nowo, im więcej mamy konkretnych informacji tym szybciej jesteśmy w stanie udzielić poprawnej odpowiedzi. W żaden sposób nie chciałem cię urazić, chciałem jedynie wskazać że nie podając niezbędnych informacji marnujesz czas osób które pomagając ci nie pomagają w ty samym czasie inny na forum. Chyba że twój sklep jest super tajny wtedy inna sprawa ;)

 

Jeśli masz tak jak w oryginale to product_list.css linia 167 padding.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

(...) Jeśli masz tak jak w oryginale to product_list.css linia 167 padding.

 

Działa. Dziękuję. 

Strony nie ma jeszcze w necie, tylko lokalnie jest "postawiona", a w necie będzie dostępna z tym theme za kilka dni...

@Endriu rozumiem, że pomaga podawanie strony z błedami, albo linkiem do której należy się odnieść aby dać odpowiedź, czy pomóc.... dlatego dałem Theme które jest zainstawane i dokładnie tak samo wygląda teraz strona...a łątwiej pokazać "innym" uzytkownikom aby zobaczyli który theme zmienamy, bo jezeli posłuże sie tylko linkiem strony to za dzień czy dwa nie bedzie widać od czego i do czego szliśmy...

strona będzie pod adresem.... projekty.sklep.pl ale dopiero z tym theme z około 12-20 godzin :)

Jeszcze raz dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...