Jump to content

Email problem


Tomas_hubik

Recommended Posts

Hoj ahoj,

Po upozornění zákazníkem jsem zjistil, že když si zákazník objedná zboží, příjdou mu dva E-maily. Jeden je Nová objednávka a druhý je potvrzení objednávky.

Mám dva způsoby platby, jeden je Na dobírku a druhý Převodem. Když zvolím Na dobírku příjde mi Email Potvrzení Nová a následně Potvrzení objednávky (u převodu je to naopak). Druhý E-Mail je vždy k ničemu. Nejsou tam udaje ale vypsane promenne. Když v BO vypnu odesílání potvrzení objednávky nepříjde mi vůbec nic.

Setkal se už někdo s tímto problémem ? Nebo má někdo tušení jak na to ?

Link to comment
Share on other sites

Jo a ještě jedna věc: Když zboží objednám přes bankovní převod, v BO se mi zobrazí jako Nová objednávka, ale přes dobírku se zobrazí hned jako Zpracování objednávky.

Možná kdybych dokázal změnit aby se nastavila dobírka jako nová objednávka tak by to šlo., Jenom-že nevím kde..

Link to comment
Share on other sites

Hoj ahoj,

Po upozornění zákazníkem jsem zjistil, že když si zákazník objedná zboží, příjdou mu dva E-maily. Jeden je Nová objednávka a druhý je potvrzení objednávky.

Mám dva způsoby platby, jeden je Na dobírku a druhý Převodem. Když zvolím Na dobírku příjde mi Email Potvrzení Nová a následně Potvrzení objednávky (u převodu je to naopak). Druhý E-Mail je vždy k ničemu. Nejsou tam udaje ale vypsane promenne. Když v BO vypnu odesílání potvrzení objednávky nepříjde mi vůbec nic.

Setkal se už někdo s tímto problémem ? Nebo má někdo tušení jak na to ?


Budeš mít rozházené nastavení v administraci stavu objednávek,
pakliže je objednávka vykonána zákazníkem a již odeslána, musí přijít pouze jeden e-mail kde automat jen informuje, že shop tento požadavek zaregistroval. Potom už volíš stav resp. jeho změnu vždy sám, jako např. objednávka je zpracována nebo již odeslána.. dá se tam upravit téměř cokoliv - hlášky e-mailem.

V případě,
že je vykonána objednávka převodem, funguje to stejnou cestou! Vytáhneš si seznam všech objednávek čekajících na platbu, a pak už jen upravíš info e-mailem, pakliže tam máš jiné proměnné, pošlu ti svůj konfigurační soubor.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...