Jump to content

1000 odwiedzających dziennie, 0 sprzedaży.


mirrorsun

Recommended Posts

Witam.

Bardzo proszę o pomoc. Problem nie jest techniczny, raczej socjologiczny. Posiadam www.stethoscope.pl.

A problem polega na tym, że codziennie jest ponad 1000 odwiedzających, a żadnych zakupów. Czy możecie spojrzeć chłodnym okiem i ocenić co jest nie tak ? Za każdą radę będę wdzięczny.

Janusz

post-797342-0-87963000-1407095234_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Na razie jest 30. Sklep przeniósł mi kilka dni temu webmaster z minthosta ( był zbyt wolny ) na nazwa.pl. Jako, że nie jestem informatycznie ogarnięty :)  dla mnie najważniejszy parametr to szybkość otwierania strony. I chyba jest o.k, 2-4 s.  Sprawdzone i w USA i w Chinach.

Ale, sklep ten mam od roku i problem ten sam. Od razu powiem, że wykluczam zbyt wysokie ceny. Ale produktów będzie ok. 200 a ja się zastanawiam po co, skoro i tak nikt nic nie kupi. Bo 5 transakcji w roku to, przepraszam, komentować wstyd.

Link to comment
Share on other sites

Taki ze mnie "webmaster", że zapomniałem ustawień starego konta w google analitycs. Przed chwilą stworzyłem nowe. Może jest realne, może dane się jeszcze nie zaindeksowały. Przepraszam, że piszę post a nie jestem przygotowany. Jutro poproszę webmastera o detale do starego panelu.

Ja to widziałem jako mnóstwo porzuconych koszyków. 2 klientki zarejestrowały się, wybrały przedmioty, ale nie zapłaciły. Wysłałem oczywiście maile z zapytaniem czy natrafiły na problem, czy mogę w czymś pomóc. 0 reakcji. Coś klientów wg. mnie " odstrasza ". Nie wiem kompletnie co. Jutro powrócę do tematu po uzyskaniu dostępu do Analytics. Dodam tylko, że poprzez minthost i prędkość w 2 miesiące w rankingu Alexy poszedłem w rankingu światowym górę o ok. 300.000 pozycji. Z pozycji Alexy.pl kompletnie mnie wyrzuciło. Nie chcę powtarzać błędów ze " starego " sklepu. Jutro doślę więcej detali.

BARDZO DZIĘKUJĘ

post-797342-0-84329400-1407099063_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Witam. Odnalazłem dane z poprzednich ustawień. Zrobiłem zrzut z dzisiaj. Godz 8 rano.

 

 

 

https://www.google.com/analytics/web/?pli=1#report/visitors-overview/a48379958w79889823p82627651/%3Foverview-graphOptions.selected%3Danalytics.nthDay/

 

Nie wiem, czy link zadziała. Mam nadzieję, że tak. Nie moge powiedzieć,że odwiedzających nie ma. Ale dlaczego nawet poprzez Zopim nikt nie pyta o nic ?

 

post-797342-0-98732600-1407132691_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Masz trzy wersje językowe. Moim zdaniem to duplikaty.
Nie przetłumaczone i poplątane języki. Braki w opisach.
Sprawdź skąd pochodzi ten ruch. (Pewno jest jakiś bezwartościowy)Jakie masz strony wejściowe. Na jakie frazy. Wygląda na to że na stronę nie wchodzą konkretni klienci zainteresowani kupnem. Masz przypadkowych odwiedzających którym produkt który oferujesz jest nie potrzebny. Może to być związane ze złym sposobem reklamy. Reklama nie jest kierowana do potencjalnych kupców. Moim zdaniem jest niemożliwe żeby ruch pochodził z wyszukiwarki. Poza tym jeśli znajdzie się ktoś kto chce kupić to tak zrezygnuje ze względu na regulamin, gwarancje, czas i sposób dostawy.
Ja bym zrezygnował z kupna. Dla mnie witryna jest nie wiarygodna.
Masz trochę do poprawy.
Ustal skąd pochodzi ruch a może wyjaśnią się zerowe obroty.
Przepraszam za surową ocenę. Ale poprawa tego może przynieś ci tylko korzyść.

Link to comment
Share on other sites

Karolwild,

Dziękuję. O takie opinie mi chodzi. Języki jeszcze są poplątane, ma być tylko pl i en. Tłumaczenia moje lub tłumacza..

Jak sobie poradzić z regulaminem ? Musi być a nie chcę być ciągany po sądach przez " łowców okazji " którzy czekają na klauzule niedozwolone. Gwarancje muszę uzupełnić, fakt, bo są moje.. Sposób dostawy- nie wiem. Dla rzeczy wartościowych jest to DHL, wliczony w cenę. Drobnica 2-3 tygodnie. Długo. Ale skoro np. sprzedawany przeze mnie holter jest tańszy o co najmniej 2000 pln w porównaniu do innych polskich sklepów medycznych...

O pochodzenie ruchu, ustalenie skąd przekażę webmasterowi.

Bo o ile mam spore doświadczenie w sklepach realnych, to z www wcale.

Mam nadzieję, że nawet jeśli zastosuje część Twoich uwag, coś to pomoże...

Raz jeszcze dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...