Jump to content

Brak potwierdzenia zamówienia.


Recommended Posts

Witam,

Mam problem a mianowicie: w momencie wyboru płatności (zapłać przelewem) cofa mnie do momentu wprowadzania danych do wysyłki a powinno wyświetlić się potwierdzenie złożenia zamówienia. Dzieje się tak przy zakupie bez rejestracji.  W przypadku zakupienia produktu po zarejestrowaniu dzieje się podobnie - odsyła mnie do panelu klienta. Próbowałem instalować ponownie moduł przelew bankowy ale nic się nie zmienia. To samo jest w przypadku modułu płatność czekiemi płatność przy odbiorze. Co dziwne problem nie pojawia się przy module Transferuj.pl. Konsola pokazuje taki komunikat już od samego początku realizacji zamówienia:

 

'Zablokowano żądanie do zasobu innego pochodzenia: zasady „Same Origin Policy” nie pozwalają wczytywać zdalnych zasobów z „http://vps85238.ovh.net/cart.php?_=1406919876117&ajax=true&token=2d823724699aa5e3c7dd8f7c609bac52”. Można to zmienić przenosząc zasób do tej samej domeny lub korzystając z CORS.'

 

 

Napotkałem jeszcze jeden błąd. Przy zmianie ilości produktu w koszyku pojawia się

 

'TECHNICAL ERROR: unable to save update quantity

Details:
Error thrown: [object XMLHttpRequest]
Text status: error

 

  Proszę o pomoc.

Edited by Pilekt (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...